Сомалійські пірати захопили судно з українцями на борту

Захоплений сомалійськими піратами балкер "Аріана", виявився грецьким. Але екіпаж його повністю складається з українців.

Захоплений сомалійськими піратами балкер "Аріана", екіпаж якого повністю складається з громадян України, належить компанії з Греції.

При цьому робота судна координується з Лондона, у зв'язку з чим в попередніх повідомленнях про захоплення "Аріани" стверджувалося, що балкер - британський.

Про це повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на представника міністерства торгового флоту Греції.

Джерело російського інформагентства також назвало нові дані про кількість моряків "Аріани". У Греції заявили, що насправді екіпаж балкера складається з 17, а не 24 людей, як повідомлялося раніше.

Як повідомив ТСН директор компанії, що управляє судном, всі члени екіпажу почуваються задовільно. За його словами, зараз на борту перебувають двоє озброєних чоловіків. На контакт з ними вийти поки не вдалося, їхні вимоги поки не відомі.

Варто відзначити, що про захоплення "Аріани" спочатку надходили суперечливі дані. Спочатку, зі слів піратів, повідомлялося про захоплення українського судна. Потім інформагентства розповсюдили інформацію про напад на британський балкер, екіпаж якого складається з громадян України.

У повідомленнях про захоплення судна з українцями також фігурував якийсь вантаж для ООН. Чи малася на увазі під ним соя, яку перевозить "Аріана", не уточнюється.

Представник грецького міністерства додав, що в район, де був зроблений напад на "Аріану" (недалеко від Сейшельських островів в Індійському океані), попрямував фрегат ВМС Франції.

Раніше агентство AFP, посилаючись на заяви піратів, повідомило, що в ніч з 1 на 2 травня злочинці захопили два судна. Одне з них, за словами піратів, перевозить автомобілі (про українське судно пірати говорили, що на його борту - автомобілі з логотипами ООН), друге - якісь товари. Назване українським судно прямувало з Бразилії до Ірану.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили українське судно з технікою ООН

Пірати захопили судно з українцем на борту

Моряки відбились від піратів дошками та кілками

Сомалійці захопили в полон дюжину піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: