Екоторби замість пакетів: у Львові вирішили обмежити використання поліетилену

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Частина супермаркетів уже погодилась на це.

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив обмеження використання поліетилену у торгових точках міста.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Так, власникам супермаркетів та магазинів рекомендуватимуть пропонувати покупцям альтернативу використання одноразових пакетів – паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

Також торгові мережі мають розробити програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазових пакетів.

За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, це рішення передбачає поетапний перехід з поліетилену до більш екологічного пакування.

Першим кроком буде добровільна, лояльна система пропонування різних видів пакувань у супермаркетах. Потім міська рада запропонує альтернативу використання не лише поліетиленових пакетів, але й інших шкідливих пакувань, наприклад, пінопласту.

Андрій Москаленко також зазначив, що частина міських супермаркетів уже готова перейти від одноразових поліетиленових пакетів на більш екологічні. Після супермаркетів перехід від поліетилену пошириться на малі магазини та ринки.

Департамент гуманітарної політики ЛМР має провести просвітницьку роботу у міських школах щодо негативного впливу на довкілля поліетиленового пакування. Департамент економічного розвитку ЛМР має створити пункти прийому поліетиленових пакетів.

Нагадаємо, в кінці жовтня європейські законодавці затвердили заходи спрямовані зменшити забруднення морів та океанів пластиком. Введена заборона стосуватиметься 10 популярних виробів з пластмаси, якими користуються у Європі - серед них, наприклад, одноразовий посуд і ватні палички. 

ВідеоНа Львівщині вирішили відмовитися від поліетиленових пакетів

Відмовитися від поліетиленових пакетів вирішили на Львівщині. У селищі Славське та семи довколишніх селах переходять на паперові та полотняні торбинки. Екологічна ініціатива пішла від місцевих представників туристичного бізнесу. Вона може стати першим в Україні показовим прикладом піклування про довкілля.

На Львівщині вирішили відмовитися від поліетиленових пакетів

Залиште свій коментар

Вибір редакції