Екологи: Україна гальмує міжнародні переговори зі зміни клімату

Екологи закликали українську делегацію не їхати на переговори ООН з питань зміни клімату, щоб "не ганьбити країну".

Українські екологи стурбовані негативним впливом України на зміну світового клімату. 2 грудня активісти влаштували акцію протесту біля Міністерства охорони навколишнього природного середовища.

"Краще не їдьте" - із таким закликом демонстранти звернулися до української делегації перед її від'їздом до Копенгагена на переговори ООН з питань зміни клімату, заплановані на 7 грудня 2009 року.

На саміті у Данії 192 країни мають домовитись про скорочення викидів парникових газів. Очікують, що нова угода, яку підпишуть у Копенгагені замість Кіотського протоколу, призупинить зростання обсягів викидів парникових газів на планеті.

"Офіційна позиція держави гальмує переговори, адже Україна - єдина держава в світі, яка передбачає ріст викидів парникових газів на 70 відсотків від сьогоднішнього рівня, ще й відстоює право на торгівлю квотами" - заявив директор екологічної організації "Голос Природи" Євген Колішевський.

Екологи наголошують, що через такі неконструктивні позиції й затягується переговорний процес.

Наразі Україна входить до 20 найбільших забруднювачів планети. І за даними вітчизняних екологів, українські урядовці не бажають виходу з ганебного списку виробників вуглецю. Натомість влада пообіцяла, що зменшить кількість парникових викидів на більш ніж 20%. Щоправда, за рахунок чого - поки що невідомо.

Дивіться більше про зв'язок України з глобальним потепління у відеосюжеті ТСН.

Читайте також:

Україна продала повітря на 640 млн гривень

Рівень Світового океану підніметься на 1,5 метри

Російські хакери вкрали таємницю глобального потепління

ООН боротиметься з потеплінням безкоштовними презервативами

ВідеоУкраїна сприяє глобальному потеплінню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: