Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екологи здійснили моніторинг Грибовицького сміттєзвалища

У порівнянні з 2016 роком якісний стан поверхневих вод залишається незмінним.

Якість ґрунтів у зоні впливу полігону ЛКП «Збиранка» (Грибовицького полігону ТПВ) протягом 2017 року погіршилась.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

«Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області протягом 2017 року проводився кризовий моніторинг поверхневих вод та грунтів у зоні впливу полігону твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка». За результатами досліджень відібраних проб грунту з червня по грудень 2017 року відмічено збільшення вмісту у грунтах хлоридів, кадмію, марганцю, свинцю», - зазначили екологи.

Фотогалерея З авіацією в диму. Пожежники продовжують гасити вогонь на Грибовицькому сміттєзвалищі (7 фото)

У порівнянні з 2016 роком якісний стан поверхневих вод залишається незмінним.

ВідеоУ Львові вшанували пам'ять рятувальників та еколога, загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі

Нагадаємо, у травні 2016 року під час пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі загинуло троє рятувальників - Андрій Вненкевич, Юрій Рудий і Богдан Юнко. Також найпевніше під завалами сміття опинився інженер-еколог Олександр Бутін. Напівсиротами залишилось 5 дітей. Вдови загиблих вогнеборців ходять на усі судові засідання і вимагають одного, щоб винні у такій масштабній катастрофі були покарані.

Слідство оголосило про підозру 4 особам - це керівники сміттєзвалища і один посадовець ратуші. Їм інкримінують службову недбалість, яка призвела до важких наслідки, а саме неправильну експлуатацію полігону відходів. Розслідування триває, зокрема був допитаний міський голова Андрій Содовий і його заступники. Також слідчі встановили, що причиною обвалу був не підпал, а самозаймання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції