Екологічна катастрофа у Криму. МЗС України звернеться до Організації із заборони хімзброї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для передачі до ОЗХО потрібен повний пакет документів.

Міністерство закордонних справ готує звернення до міжнародної Організації із заборони хімічної зброї через ситуацію на кримському заводі "Титан".

Про це у повідомила речниця МЗС України Мар'яна Беца, передає "5 канал". 

Відповідний документ буде направлено до ОЗХО після результатів експертиз щодо стану хімічного забруднення в окупованому Криму.

"Для передачі до ОЗХО нам потрібен повний пакет документів. Ми збираємо з усіх причетних, компетентних органів всю інформацію, всі матеріали, всі докази. Потрібна експертна оцінка наших відомств", — заявила Беца.

"Думаю, це буде найближчим часом - ми одразу передамо це в Організацію із заборони хімічної зброї", — додала вона.

ВідеоНа Херсонщині триває евакуація дітей через екологічну катастрофу в Криму

1885 дітей евакуюють із сіл Херсонщини, що розташовані на межі з окупованим Кримом. Офіційно "евакуацією" це не називають. Кажуть - це переміщення до оздоровчих таборів. Уже тиждень люди, які проживають у зоні впливу викидів заводу "Кримський титан", потерпають від отруйних хімікатів. 

На Херсонщині триває евакуація дітей через екологічну катастрофу в Криму

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Армянська. Люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом.

У Криму впродовж двох днів провели масову евакуацію дітей з Армянська. Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових.

Залиште свій коментар

Вибір редакції