Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екологічна катастрофа в Криму. Через хімічне отруєння постраждали більше 40 українських прикордонників

Місцеві жителі в паніці вимагають від влади проінформувати, наскільки небезпечними є викиди.

41 український прикордонник постраждав через хімічне отруєння на межі з окупованим Кримом. П'ятеро вже шпиталізовані. Два контрольно-пропускні пункти "Каланчак" та "Чаплинка" призупинили свою роботу - щоб уберегти здоров’я прикордонників.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

На пропускному пункті "Каланчак" масового заїзду людей з окупованої території немає, хоча тут чергують медики, а рятувальники встановили намет для екстреної допомоги.

За весь день з окупованого Криму заїхало лише дві родини, які привозили своїх рідних до херсонської лікарні, але це не пов’язано з хімічним отруєнням. Щодо стану здоров’я постраждалих прикордонників, вони у задовільному стані.

"Зараз проходять медичний огляд. До нас прибула спеціальна група медиків з Одеського клінічного госпіталю. П’ять з них направлено на додаткове обстеження до Одеського клінічного госпіталю", - каже начальник прес-служби Херсонського прикордонного загону Іван Шевцов.

Наразі призупинена робота двох контрольно-пропускних пунктів "Каланчак" та "Чаплинка". Вони працюють тільки на виїзд з Криму тих, кому потрібне лікування на материковій частині Україні. На в'їзд до Криму працює лише "Чонгар". Але окупанти пропускають не більше чотирьох автівок за годину.

ВідеоЧерез хімічне отруєння на межі з Кримом постраждали прикордонники

41 український прикордонник постраждав через хімічне отруєння на межі з окупованим Кримом. 5 - вже шпиталізовані. Два контрольно-пропускних пункти "Каланчак" та "Чаплинка" призупинили свою роботу, щоб уберегти здоров’я прикордонників. 

Через хімічне отруєння на межі з Кримом постраждали прикордонники

Щодо отруєння хімічними речовинами прикордонників, то цей випадок нарешті підштовхнув до дій місцевих чиновників. Сьогодні вони зібралися в райцентрі Каланчак на екстрену нараду. Намагалися проінформувати, а головне заспокоїти місцевих жителів, бо вже почалася паніка.

В Армянську, який розташований за 15 кілометрів від заводу "Кримський титан", неприємний хімічний запах залишається на вулицях міста, але паніки немає. Вулиці продовжують мити содовим розчином. А ще намагаються прибрати купи листя, що попадало з дерев після кислотного дощу.

А за деякими даними, від 11 вересня окупанти мають намір узагалі зупинити завод Титан.

Сергій Осадчук

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції