Екологічна катастрофа в Криму: контрольні пункти "Каланчак" та "Чаплинка" відновили роботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пункти пропуску не працювали від 6 вересня.

Зачинені через екологічну катастрофу в Криму два пункти пропуску на адмінмежі з Кримом - "Каланчак" та "Чаплинка" - поновили свою роботу. 

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Операції щодо здійснення пропуску осіб та транспорту через адмінмежу прикордонники Херсонського загону розпочали о 10:00 суботи.

Раніше через екологічну катастрофу неподалік окупованого Армянська та масове знедужання прикордонників, Україна вирішила тимчасово припинити роботу пунктів пропуску "Каланчак" та "Чаплинка".

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" більше двох тижнів потерпають жителі Армянська. Люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом, впродовж двох днів було проведено масову евакуацію дітей з міста.

Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових. Також правоохоронці вважають, що одною з версій може бути навмисне створення екологічного лиха для відновлення постачання води на територію окупованого Криму.

ВідеоУкраїна назвала головні версії хімічної катастрофи в Криму

Росія могла навмисно влаштувати хімічну катастрофу в Криму, щоб відновити постачання води на окупований півострів. Україна розпочала слідство через забруднення повітря, яке сягнуло Херсонщини. Серед інших версій - неправильна експлуатація підприємств на півночі Криму, або ж викид хімікатів унаслідок російських військових навчань. 

Україна назвала головні версії хімічної катастрофи в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції