Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екологічна катастрофа в Криму. У повітрі вчетверо перевищений рівень небезпечних речовин

Люди скаржаться на погіршення самопочуття.

У Криму знову відчувається запах хімікатів, йдеться у ТСН.16:45.

Люди скаржаться на токсичний запах, який провокує алергію і кашель, інформує громадська організація Крим-СОС.

З початком весняного потепління кримчани переживають симптоми, з якими вперше зіткнулися після викиду зі сховищ "Кримського титана" влітку та восени минулого року. Синоптики повідомляють про перевищення в повітрі хлористого водню вчетверо. Натомість окупаційна влада мовчить.

ВідеоНа півночі Криму в повітрі знову зафіксували викиди хімічних речовин

З весняним потеплінням кримчани переживають симптоми, з якими вперше зіткнулися після викиду зі сховищ "Кримського Титана" влітку та восени минулого року. Синоптики повідомляють про перевищення в повітрі хлористого водню вчетверо. Про можливі причини окупаційна влада мовчить.

На півночі Криму в повітрі знову зафіксували викиди хімічних речовин

Недержавні екологи припускають, що причина забруднення повітря у тому ж самому "Кримському титані". Фахівці кажуть, що проблема наповнення водою кислотних відстійників хімічного заводу досі не вирішена.

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" потерпають жителі Армянська. Мешканці скаржаться на біль в очах, кашель, опухлі очі. Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження через те, що в Керчі руйнують греблю сховища токсичних відходів виробництва заради незаконного видобутку піску.

Залиште свій коментар

Вибір редакції