Екологічна катастрофа в Криму: Україна відкриє зачинені пропускні пункти "Каланчак" і "Чаплинка"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відзавтра контрольні пункти в’їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка" відновлять свою роботу.

Від завтрашнього дня, 15 вересня, Україна відновить роботу зачинених через екологічну катастрофу в Криму двох пунктів пропуску на адмінмежі з півостровом – "Каланчак" та "Чаплинку".

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"Завтра, 15 вересня 2018 року, контрольні пункти в’їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка" відновлять свою роботу. Операції щодо здійснення пропуску осіб та транспорту через адмінмежу прикордонники Херсонського загону розпочнуть о 10.00", - йдеться у повідомленні.

Раніше через екологічну катастрофу неподалік окупованого Армянська та масове знедужання прикордонників, Україна вирішила тимчасово припинити роботу пунктів пропуску "Каланчак" та "Чаплинка".

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Армянська. Люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом, впродовж двох днів було проведено масову евакуацію дітей з міста.

Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових.  Також правоохоронці вважають, що одною з версій може бути навмисне створення екологічного лиха для відновлення постачання води на територію окупованого Криму.

ВідеоНа Херсонщині кілька днів поспіль не фіксують хімічного забруднення в повітрі від заводу "Титан"

Титан відступає. На Херсонщині, впритул до адмінмежі з Кримом, уже кілька днів поспіль не фіксують хімічного забруднення в повітрі. Українські прикордонники зафіксували хімічні речовини у повітрі. Через кілька днів після того, як окупаційна влада Криму почала евакуацію дітей з Армянська. За офіційною версією - через пересихання технічного озера і випаровування кислоти у повітря потрапили отруйні випари. 

На Херсонщині кілька днів поспіль не фіксують хімічного забруднення в повітрі від заводу "Титан"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції