Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екологічна катастрофа в Луцьку: рівень аміаку у повітрі перевищив норму у 22 рази

Такі показники зафіксували в одному районі, що розташований поруч з полями фільтрації.

У Волинському лабораторному центрі МОЗ України оприлюднили результати перевірки повітря в Луцьку: в одному з районів міста в повітрі вміст аміаку перевищує норму в 22 рази, а сірководню – у 10, йдеться у ТСН.16:45.

Проби повітря взяли після того, як жителі почали масово скаржитися на запаморочення, кашель та важке дихання. Заміри фахівці зробили в п'ятьох місцях поблизу полів фільтрації - свої відходи туди скидає підприємство, що виготовляє етиловий спирт.

І саме цю компанію, яка у Луцьку працює три роки, екологи звинувачують у забрудненні повітря. У районах, де виявили перевищення шкідливих речовин, живуть тисячі людей.

Міська влада вже звернулась у прокуратуру з вимогою провести офіційну перевірку на заводі, і, за потреби, закрити його.

"Шокували, чесно признаюсь. За стільки років роботи, шокували, бо таких ще в мене не було. Значне перевищення і, безумовно, воно впливає на стан здоров'я населення", - прокоментувала завідувачка відділення Волинського лабораторного центру МОЗ України Оксана Колобкова.

Як раніше повідомляла ТСН, у Луцьку містяни та мешканці прилеглих селищ страждають від нестерпного смороду. Екологи  зафіксували, як невідомі зливали відходи просто в землю. Саме звідти, стверджують, сморід поширюється на ціле місто. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції