Екологічна катастрофа в окупованому Криму: із засмердженого Армянська планують вивезти дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У школах влаштують вимушені канікули.

З міста Армянськ, що в анексованому Криму, через забруднення повітря планують вивезти дітей шкільного та дошкільного віку.

Про це повідомив так званий глава Криму Сергій Аксьонов у Facebook.

Він зазначив, що дітей разом з батьками з міста хочуть перемістити у кримські санаторії. Водночас Аксьонов вважає, що підстав для введення НС немає. Окрім цього, в Армянську оголосять канікули на два тижні для шкіл і дитячих садків "з попереджувальною метою".

Нагадаємо, раніше в окупованому Криму на забруднення повітря сірчаною кислотою скаржилися жителі Армянська, Красноперекопська і Джанкоя. У містах вирує смердючий і задушливий запах. У жителів фіксують схожі алергійні симптоми: нудоту, печіння в носоглотці і неприродну спрагу. Автомобілі, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею або ж сіро-зеленим нальотом.

Містяни запевняють - це викиди хімічного підприємства "Кримський титан", який належить українському олігарху Дмитру Фірташу. А така інтенсивність випарів - через нестачу води у водосховищі.

ВідеоЕкологічна катастрофа у Криму. Жителі Армянська скаржаться на забруднення повітря сірчаною кислотою

Екологічна катастрофа на півночі Криму. На забруднення повітря сірчаною кислотою скаржаться жителі Армянська, Красноперекопська та Джанкоя. У містах вирує смердючий та задушливий запах. У жителів фіксують схожі алергічні симптоми: нудота, печіння в носоглотці та неприродня спрага. Металеві покриття та дзеркала в квартирах беруться іржею або ж сіро-зеленим нальотом. Російський голова Криму Сергій Аксьонов визнав, що ситуація виходить за межі норми. 

Екологічна катастрофа у Криму. Жителі Армянська скаржаться на забруднення повітря сірчаною кислотою

Залиште свій коментар

Вибір редакції