Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екологічна загроза: через аварію танкера біля Одеси в Чорне море вилилися нафтопродукти

Експрес-аналізи засвідчили перевищення норм у десятки разів.

На місці аварії танкера "Делфі" біля Одеси у воді зафіксовано 53-разове перевищення вмісту нафтопродуктів. Про це через фейсбук повідомив керівник Держекоінспекції Єгор Фірсов.

Перший повноцінний робочий день, і одразу надзвичайна ситуація. Сьогодні біля Одеси сів на мілину танкер «Делфі» (під...

Опубліковано Егором Фирсовим Пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

"Проводиться постійний моніторинг місця забруднення, державні інспектори знаходяться на місці події", - наголосив посадовець. Він додав, що представники Державної екологічної інспекції розрахують шкоду, заподіяну навколишньому природному середовищу, і в подальшому планують звертатися з претензією щодо відшкодування завданих збитків.

Фотогалерея Затонулий біля Одеси танкер "Делфі" показали на відео з висоти (5 фото)

"Наразі державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Кримсько-Чорноморського округу разом з представниками АМПУ проводиться повторне обстеження місця аварійної події та повторний відбор проб у зв’язку з появою плям маслянистого складу. Буду тримати вас в курсі", - пообіцяв Фірсов.

Як повідомлялося, напередодні в Одесі через сильний вітер від берега з якоря відірвало суховантаж "Делфі" під прапором Молдови. На ранок стало відомо, що некерований корабель сів на мілину приблизно за кілометр від пляжу "Дельфін". Згодом стало відомо, що лихо сталося з танкером, на борту якого перебувають троє українців. Судно хвилями зняло з мілини і прибило до хвилерізу на пляжі, однак його екіпаж не подавав сигналу SOS і відмовлявся від евакуації. Врешті моряків із корабля евакуювали.

Відео Трьох українців, які застрягли на некерованому танкері, нарешті евакуювали

Під час шторму хвилею корабель зняло з мілини й прибило до хвилелома, судно б’ється об нього бортом. Корабель повністю некерований, на ньому закінчилося пальне, все обладнання знеструмлене, в тому числі і рація. Достеменно відомо, що на борту знаходяться троє людей, всі вони – громадяни України. Вони категорично відмовляються залишати судно. Тож їх не можуть евакуювати.  

Трьох українців, які застрягли на некерованому танкері, нарешті евакуювали

Залиште свій коментар

Вибір редакції