Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екологічне життя у Києві: міф чи реальність

Обираючи житло, українці все частіше віддають перевагу передмістю Києва. Мотивація, як правило, одна й та сама: за містом повітря чистіше. Та чи можливо знайти житло у межах столиці із тими ж характеристиками? Ми задалися цим питанням і з'ясували кілька цікавих фактів.

У межах столиці за останні роки з'явилося безліч житлових комплексів. ЖК Новий Автограф - приклад комфортного проживання без необхідності залишати Київ. Які чинники дозволяють сучасним забудовникам у столиці конкурувати з природою передмістя - розберемося далі.

Більшість столичних забудовників використовує гіпоалергенні будівельні матеріали

Пластикові вікна, утеплення, штукатурка та інші матеріали обробки - все це повинно бути розраховане на безпечне проживання дорослих, дітей і домашніх тварин. Для цього забудовники ретельно відбирають постачальників будівельних матеріалів. Як результат - житло європейської якості є в нашій столиці.

Свіже повітря може бути доступним і в межах Києва

Незважаючи на те, що житловий комплекс може бути побудований в індустріальному місті, розташування поруч із парками та фруктовими садами створить необхідну атмосферу і забезпечить свіже повітря для всієї родини. Дуже часто забудовники віддають перевагу саме таким локаціях.

Територія житлового комплексу також може стати зеленою зоною.
Як правило, прибудинкову територію облагороджують, викладають мощені доріжки, висаджують зелені насадження. В результаті прямо перед будинком виростає невеликий парк, де можна гуляти з дітьми і тваринами або коротати теплі літні вечори. Такий підхід дозволяє створити "оазис" навіть у столиці.

Екологічне життя_реклама

Прибудинкову територію прийнято прибирати, мешканці також зберігають чистоту.

Безумовно, щоб поруч з будинком завжди була чиста і доглянута алея, необхідно підтримувати її в первісному вигляді. В сучасних житлових комплексах діють єдині для всіх правила: прибирати за своїми тваринами, кидати сміття тільки в урну, не топтати газони. При цьому на території регулярно проводиться прибирання.

Підземні паркінги - запорука відсутності машин на тротуарах.

Напевно багатьом жителям столиці не подобається тенденція паркування автомобілів безпосередньо під будинком. Крім того, що машини виробляють вихлопні гази, забруднюючи повітря, вони ще й не дають проходу мешканцям будинку. Цю проблему ЖК вирішують максимально логічним шляхом: підземний паркінг із контролем доступу - це безпека вашої машини і комфорт людей, що проживають у комплексі.

Звичайно, кожен забудовник пропонує свої умови. Однак твердження, що життя може бути екологічним тільки за межами гамірного міста, вже втратило свою силу. Нові житлові комплекси активно змінюють наше сприйняття комфорту і пропонують все нові і нові рішення. Нам же залишається відкинутися на спинку крісла - і обирати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції