Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Економлять та випереджають графік: в уряді похвалились будівництвом залізниці з Києва до "Борисполя"

Гройсман запевнив, що роботи завершать вчасно.

Залізничне сполучення Києва та аеропорта "Бориспіль" будується з незначним випередженням графіка, а економія бюджету проекту вже склала близько 120 млн грн.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, йдеться на урядовому порталі.

Він сказав, що за проектом виконано будівництво колії, формуються залізничні платформи. "До 1 грудня все буде завершено. Буде налагоджено сполучення від "Київ-Пасажирський" з аеропортом "Бориспіль" - нашими повітряними воротами", - запевнив Гройсман.

Фотогалерея В "Укрзалізниці" показали, як будується залізниця з Києва до аеропорту "Бориспіль" (9 фото)

Він також розповів, що залізниця планує надавати пропозиції з квитків не тільки на потяг, а водночас ще й на під’їзд до "Борисполя" і квиток на авіалінії.

"І найголовніше! Ми передбачили бюджет на цей проект помірний. Якщо візьмемо плани щодо "Повітряного експресу" - аналогічного проекту, то на нього хотіли витратити більше 10 млрд грн. А ми заклали 700 млн. І вже зараз економія по роботах - 120 млн грн. Уявіть собі – 10 млрд і 580 млн. Різниця очевидна", - додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, станом на кінець травня "Укрзалізниця" вже виконала майже 25% загального обсягу робіт із будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом та аеропортом "Бориспіль". Зокрема, розроблено проект будівництва залізничної гілки, проведені роботи із землевідведення, розпочато формування земляного полотна та технічна укладання решітки.

ВідеоЗ Києва до Борисполя можна буде дістатися за 35 хвилин та 80 гривень

Швидкісну залізничну лінію з Київського вокзалу до аеропорту Бориспіль уряд планує побудувати вже до 1 грудня цього року. Сьогодні журналістів покликали, аби показати, як виглядає будівництво за 6 місяців до запланованого дедлайну. 

З Києва до Борисполя можна буде дістатися за 35 хвилин та 80 гривень

Вибір редакції