Екс-адвокат Пукача готує нову сенсацію у справі Гонгадзе

Колишній адвокат Пукача Олег Мусієнко заявляє, що його інформація спростовує причетність до вбивства Гонгадзе вищих посадових осіб держави.

 Колишній адвокат Олексія Пукача Олег Мусієнко заявив, що здобув нові докази у кримінальній справі, які спростовують причетність до вбивства Георгія Гонгадзе вищих посадових осіб держави. Про це він заявив "Українській правді".

"Під час виконання професійних обов’язків захисника по інших кримінальних справах в різних регіонах України, мною, колишнім захисником генерал-лейтенанта Пукача – адвокатом Мусієнком, здобуті нові докази по кримінальній справі відносно Пукача та вже засуджених Костенка, Протасова та Поповича", - заявив Мусієнко.

За його словами, докази, у тому числі письмові, підлягають ретельній перевірці та правовому аналізу. Проте адвокат заявляє, що докази спростовують факт причетності до віддання злочинного наказу про вбивство журналіста покійного глави МВС України Кравченка, а також причетність до замовлення цього злочину на той час вищих посадових осіб держави.

Мусієнко зазначив, що якщо ці докази виявляться достовірними та належними, будуть узгоджуватися з іншими обставинами та матеріалами справи, то кримінальна справа Пукача може бути повернута на додаткове розслідування судом.

Раніше, нагадаємо, Мусієнко заявляв про незаконність свого відсторонення від справи, а також про те, що Генпрокуратура навмисне пішла на вилучення пункту про замовників убивства Гонгадзе з обвинувачення Пукача.

За його словами, ГПУ розуміла, що оскільки "направити до суду справу з обвинувачення особи у скоєнні навмисного вбивства на замовлення неможливо без вказування замовників".

Нагадаємо, нещодавно генпрокурор Віктор Пшонка розповів, що справі про вбивство Георгія Гонгадзе є матеріали з грифом "таємно".

Читайте також:

Мельниченко: в Україні було б гарно вбити ще кількох журналістів

Мельниченко: Литвин пов'язав Кучму кров'ю Гонгадзе заради кар'єри

Постраждалий Пукача назвав слідство у справі Гонгадзе захистом замовників

ГПУ більше не вважає вбивство Гонгадзе замовним

Екс-адвокат Пукача: через справу Гонгадзе влада хоче мати вплив на Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: