Екс-адвокат Пукача: відрізати Гонгадзе голову порадив Литвин

За словами адвоката, перед тим, як віддати Пукачу наказ про розчленування тіла журналіста, глава МВС Кравченко цілу ніч радився з Литвином.

Олексій Пукач стверджує, що перепоховати тіло журналіста Георгія Гонгадзе і відрізати йому голову наказав тодішній глава МВС Юрій Кравченко після візиту до нього Володимира Литвина.

Про це розповів колишній адвокат Пукача Олег Мусієнко.

За словами Мусієнка, восени 2000 року, коли навколо зникнення журналіста пішов розголос, в кабінет міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка викликали Пукача. "І в цей момент референт по телефону повідомив Кравченка, що в МВС прибув глава адміністрації президента Литвин", - зазначив адвокат в інтерв’ю "Українській правді".

"Коли зайшов Литвин, Кравченко став представляти йому присутніх генералів. На що Литвин сказав: "Я знаю-знаю, нам треба залишитися наодинці". Кравченко... залишив Пукача. І звертаючись до Литвина, Кравченко сказав: "Володимир Михайлович, це той генерал, начальник розвідки, який розібрався з Гонгадзе". А Литвин далі каже: "Я знаю, але нам треба розібратися наодинці!", - повідомив Мусієнко.

"Це була вже пізня ніч, близько 24:00. Пукач їх залишив, а на ранок Кравченко його викликав і сказав: "Ми вирішили - не я, а ми! - ми вирішили, що ти поїдеш один, перепоховаєш тіло, і, відчленивши голову, закопаєш її окремо", - розповів адвокат.

Мусієнко розповів, що робити розчленування вирішили, щоб тіло було неможливо впізнати у разі знаходження. "І Пукач стверджує, що він вважає, що цю пораду дав саме глава адміністрації президента", - наголосив він.

Як відомо, 7 жовтня, Верховний суд України продовжив арешт Олексія Пукача до 8 грудня.

Слідство установило, що Олексій Пукач одержав наказ убити журналіста від екс-глави МВС Юрія Кравченка.

Нагадаємо, обвинувачуваний у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе Олексій Пукач 20 жовтня відмовився від послуг свого адвоката Олега Мусієнка. Адвокат наполягає, що на такий крок його підзахисний пішов під тиском слідства.

Читайте також:

Пукач відмовився від адвоката, який вимагав відповідальності Кучми й Литвина

Адвокат Пукача: за вбивство Гонгадзе мають відповідати Кучма і Литвин

Проти Кучми знову порушать кримінальну справу

Слідство у справі Гонгадзе продовжили до грудня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: