Екс-адвокат Пукача вимагає порушити справу проти слідчого ГПУ

Колишній адвокат Олексія Пукача вимагає повернути йому підзахисного ті порушити справу проти слідчого ГПУ Владислава Грищенка.

Екс-адвокат Олексія Пукача Олег Мусієнко заявляє про незаконність його відсторонення від справи та вимагає порушити кримінальну справу проти слідчого Генпрокуратури.

"Прошу порушити кримінальну справу відносно слідчого в ОВС Генпрокуратури та інших посадових осіб", - йдеться в заяві, переданій Генпрокурору Олександру Медведьку.

Мусієнко наполягає, що "в діях слідчого в ОВС Генпрокуратури Владислава Грищенка та інших посадових осіб, вбачаються ознаки злочинів - недопущення і ненадання своєчасно захисника, вчинене слідчим за попередньою змовою групою осіб з іншими посадовими особами Генпрокуратури".

Мусієнко також зазначив, що в діях слідчого є ознаки злочину, а саме "вчинення в будь-якій формі перешкод до здійснення правомірної діяльності захисника, вчинені службовою особою з використанням свого службового становища".

Адвокат нагадав, що кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безкоштовно, кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.

Мусієнко зазначив, що при побаченні з Пукачем 13 жовтня в місці, де він утримується під вартою, той йому розповів, що слідчий без пояснення причин вимагає від нього змінити захисника, відмовившись від моєї участі в справі, заявляючи, що він надасть обвинуваченому іншого захисника, який є "справжнім бійцем".

"При цьому пояснень Пукачу, чим слідство не влаштовує адвокат Мусієнко слідчий Грищенко не надавав", - зазначається в заяві.

Через шість днів слідчий повідомив Мусієнка, що Пукач відмовився від його послуг і йому призначено іншого захисника.

Раніше джерела у ГПУ повідомляли, що Генпрокуратура розглядає можливість притягнення колишнього адвоката Олексія Пукача Олега Мусієнка до відповідальності за розголошення матеріалів слідства.

Читайте також:

ГПУ збирається завести справу проти екс-адвоката Пукача

Пукач відмовиться від свідчень проти Кучми й Литвина

Екс-адвокат Пукача: відрізати Гонгадзе голову порадив Литвин

Пукач відмовився від адвоката, який вимагав відповідальності Кучми й Литвина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: