Екс-адвокат Пукача вважає його неадекватним

"Пукач мені сказав: я хочу, щоб ти був моїм адвокатом, а зараз пише, що йому вистачає безкоштовного адвоката", - скаржиться юрист.

Колишній адвокат генерал-лейтенанта МВС Олексія Пукача Сергій Осика поділився своїми припущеннями про те, що змусило його підзахисного написати заяву про відмову від його послуг.

"Або він неадекватно поводиться, або на нього чинять тиск, - заявив адвокат. - Судіть самі: 23 липня в Печерському районному суді Пукач мені сказав: я хочу, щоб ти був моїм адвокатом, - а зараз пише, що йому вистачає послуг безкоштовного адвоката, якого йому надала Генпрокуратура".

Слід зазначити, що цього разу Сергій Осика не отримав від ГПУ допуску ні до матеріалів справи про замовників вбивства Георгія Ґонґадзе, ні до допитів Олексія Пукача. "Цей процес може зайняти два місяці, а може, й більше", - говорив адвокат наприкінці минулого тижня. Очевидно, позиція Генпрокуратури також вплинула на рішення Пукача.

Нагадаємо, 27 липня головний підозрюваний в організації вбивства керівника Інтернет-проекту "Українська правда" Георгія Ґонґадзе – генерал-лейтенант МВС Олексій Пукач – відмовився від послуг приватного адвоката Сергія Осики.

"Генеральна прокуратура надіслала постанову, в якій мені було відмовлено в участі в кримінальній справі Олексія Пукача як захисника", - прокоментував подію Осика. За його словами, підставою для винесення постанови Генпрокуратури послужила письмова заява Олексія Пукача про те, що він не потребує послуг Осики.

Історія співпраці Сергія Осики з Олексієм Пукачем почалася в 2003 році, коли тодішній генеральний прокурор Святослав Піскун підписав ордер на арешт генерал-лейтенанта міліції Олексія Пукача за звинуваченням у знищенні документів, що свідчили про стеження за Георгієм Ґонґадзе у травні-липні 2000 року. Правда, термін дії отриманого адвокатом від генерала доручення на право представляти його інтереси закінчився в 2004 році, коли Олексій Пукач вже знаходився в міжнародному розшуку.

За словами Осики, новий договір і доручення він отримав від дітей колишньої дружини Олексія Пукача Тетяни Гетьман вже після того, як 21 липня співробітники СБУ і Генеральної прокуратури затримали генерал-лейтенанта.

Читайте також:

Пукач не здав замовників вбивства Ґонґадзе – ні живих, ні мертвих

Пукач відмовився від адвоката

Замовників вбивства Ґонґадзе троє. Один з них - високопосадовець

Литвин боїться, що у справі Ґонґадзе знайдуть "політичну" істину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: