Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Екс-чиновник" окупованого Криму їхав в Україну для отримання біометрики

"Екс-чиновник" окупованого Криму їхав в Україну для отримання біометрики

Він також займався діяльністю, спрямованою на порушення суверенітету та територіальної цілісності України.

Колишній "заступник міністра спорту" окупованого Криму намагався проїхати в Україну для отримання біометричного паспорту.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Співробітники СБ України встановили, що колишній український чиновник від квітня 2015 року до травня 2016-го перебував на посаді заступника так званого Мінспорту Республіки Крим. Після звільнення з посади він продовжив антиукраїнську діяльність у складі робочої групи із створення Державної програми окупаційної влади "Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ у Республіці Крим".  Останнім часом зловмисник обіймав посаду секретаря Регіонального відділення загально-російської громадсько-державної організації «Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії", - йдеться у повідомленні.

Співробітники СБУ знали, що чоловік планує виїхати з окупованого півострова і затримали його в пункті пропуску "Каланчак" на адміністративному кордоні з Кримом.

Своєю чергою спікер Служби безпеки Олена Гітлянська додала, що "екс-чиновник" окупованого Криму їхав з півострова для того, щоб оформити собі біометричний закордонний паспорт громадянина України. 

Нагадаємо, в окупованому Криму, який став приватною власністю для представників місцевої еліти, свої інтереси просувають як російські урядовці, так і колишні українські посадовці й олігархи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції