Екс-директор ринку "Озерка" став міністром

Депутата від Блоку Вітренко Андрія Сумцова вважають соратником покійного Максима Курочкіна.

Верховна рада Криму призначила депутата з фракції Блоку Вітренко, колишнього директора Дніпропетровського центрального ринку "Озерка" Андрія Сумцова міністром курортів і туризму Автономної Республіки Крим.

Таке рішення ухвалено сьогодні на пленарному засіданні кримського парламенту.

Питання про призначення Сумцова розглядалося в пакеті з іншими кадровими питаннями. Так, сьогодні помічник-консультант одного з народних депутатів України Володимир Лисенко був призначений головою Республіканського комітету з торгівлі і захисту прав споживачів (квота Компартії), а генеральний директор "Кримтролейбусу" Петро Кащавцев – головою Республіканського комітету з фізичної культури й спорту (квота партії "Союз").

Раніше представники турбізнесу заявляли, що Сумцов не є фахівцем у туристичній сфері і виступали проти його призначення головою Мінкурортів Криму.

"Впорається людина чи ні, покаже час", – сказав у коментарі журналістам кримський спікер Анатолій Гриценко.

Андрій Сумцов вважається соратником опального російського бізнесмена Максима Курочкіна на кличку Макс Бешений. Нагадаємо, сам Курочкін був затриманий українськими правоохоронцями у Києві і вбитий снайпером при виході з Святошинського райсуду столиці 27 березня 2007 року.

Довідка. Посада міністра курортів Криму залишалася вакантною після звільнення з неї кримським парламентом Володимира Савельєва в лютому 2009 року. У січні Савельєв за власним бажанням звільнився з посади і перейшов на роботу головним лікарем Лівадійської лікарні (Велика Ялта).

Посада голови Рескомітету з торгівлі залишалася вакантною після звільнення з неї Валіко Авідзби в липні 2008 року у зв`язку з досягненням ним граничного віку перебування на державній службі.

Посада голови Рескомспорту залишалася вакантною після звільнення з неї Сергія Доценка у вересні 2008 року у зв`язку з "великою кількістю проблем у розвитку фізичної культури й спорту".

Читайте також:

Російський спікер: ЧФ має залишитися в Україні після 2017 року

Кримська рада готується звільнити Ющенка

Віце-адмірал припускає, що на кораблях ЧФ в Криму знаходиться ядерна зброя

Грач створює власний блок у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: