Екс-директору Київського зоопарку загрожує 12 років ув’язнення

За даними ГПУ, екс-директор Київського зоопарку Світлана Берзіна розтратила бюджетні кошти на загальну суму 375 тис. гривень.

Колишньому директору Київського зоопарку Світлані Берзіній загрожує 12 років ув'язнення.

Берзіна збвинувачується у зловживанні службовим становищем і розтраті бюджетних коштів на суму 375 тис. гривень.

Генпрокуратура заявила, що Берзіна "навмисне з корисливих спонукань, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом внесення до актів виконаних робіт свідомо неправдивих відомостей, розтратила бюджетні кошти на загальну суму 375 тис. гривень".

За даними ГПУ, Берзіна уклала договір з одним з громадських об'єднань столиці на виконання робіт зі створення схеми екологічної стежки на території Київського зоопарку, виготовлення штучних гнізд для тварин, розробку типових макетів етикетажу на суму 167 тис. гривень.

Однак роботи за цим договором не було виконано.

Крім цього, з іншим суб'єктом господарювання було укладено договір на суму 208 тис. гривень на виконання робіт щодо постійного інформування жителів міста про впровадження системи селекторного (роздільного) збору твердих побутових відходів, створення для цього web-сайту.

Однак, як з'ясувалося під час дослідчої перевірки роботи виконано було лише частково.

Для організації досудового слідства кримінальну справу спрямовано до прокуратури Шевченківського району Києва.

Сама Берзіна від спілкування з журналістами відмовилася.

Проти Берзіної порушено кримінальну справу за частиною 5 статті 191 та частиною 2 статті 366 КК України. Частина 5 статті 191 Кримінального кодексу передбачає позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Як відомо, у березні правоохоронні органи порушили кримінальні справи щодо попереднього керівництва Київського зоопарку.

Нагадаємо також, що Контрольно-ревізійне управління в Києві встановило мільйонні порушення в Київському зоопарку. Берзіна висловила свою незгоду з висновками про порушення в зоопарку.

Читайте також:

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

За півроку в Київському зоопарку загинуло півсотні тварин

Проти екс-керівництва Київського зоопарку порушили кримінальні справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: