Екс-дружина Симоненка вважає його збоченцем

Світлана Симоненко вважає, що шлюб лідера комуністів Петра Симоненка з журналісткою Оксаною Ващенко є незаконним, адже юридично розлучення та розпису не було.

Світлана Симоненко
Світлана Симоненко вважає новий шлюб екс-чоловіка незаконним
Екс-дружина лідера КПУ Світлана Симоненко називає Петра Симоненка "збоченцем" та вважає, що його весілля з журналісткою Оксаною Ващенко є незаконним.

"Офіційно, за паперами, розлучення ще не було. До того ж у нас ще позов по шлюборозлучному процесу в Дніпровському суді у зв'язку з новими виявленими обставинами ", - сказала Світлана Симоненко.

"У Світлани Володимирівни є штамп про шлюб, і якщо було розлучення, то їй повинно було прийти повідомлення протягом 10 днів, щоб вона поставила в своєму паспорті відповідний штамп", - пояснив адвокат Світлани Сергій Глазьєв. "Але навіть 25 вересня, коли було останнє засідання суду між Світланою Симоненко та Оксаною Ващенко, нам нічого про це не сказали", - додав він.

Адвокат екс-дружини Симоненко підозрює, що розпису взагалі не було: "За нашими відомостями, реєстрація була в обідню перерву. А дії, здійснені в держустанові в неробочий час, є незаконними. Крім того, в одній з газет було написано, що з метою конспірації їх взагалі не вносили до книги наречених. Тобто мова йде про те, що самої процедури розпису не було і на сьогоднішній день шлюб не був зареєстрований. А весілля було просто шоу для преси".

Коментар РАГСУ отримати не вдалося. Але реакція Оксани Ващенко була однозначною: "Бред якийсь. Звичайно, ми ставили підписи, і штампи в паспортах у нас вже стоять. Що стосується весілля в обідню перерву, справа лише в тому, що нас записали на 12.30, але, як це завжди буває, церемонії, які були перед нами, затримувалися, і реально наша черга підійшла десь до часу ".

Екс-дружина Симоненка збирається продовжувати боротьбу: "Я борюся за сім'ю, за дітей. Мені соромно за його дурість, за те, що він зробив. Вона молодша за нього дітей - це взагалі збоченець якийсь ". Втім, за словами Світлани, у те, що їй вдасться повернути чоловіка, вона вже не вірить.

Нагадаємо, 26 вересня 57-річний лідер КПУ Петро Симоненко одружився з журналісткою Оксаною Ващенко (31 рік). Шлюб зареєстрували у Дарницькому РАГСі Києва, де Симоненко раніше реєстрував дочку.

На церемонію закохані приїхали у чорному BMW. Наречена була у блакитній сукні, але без фати. На захід також взяли 8-місячну доньку Симоненка та Ващенко Марію.

Читайте також:

Петро Симоненко одружився (ФОТО)

Симоненко одружується вдруге

Симоненко вирішив омолодити КПУ

Симоненко переконаний, що його розлучення підняло авторитет Компартії 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: