Екс-дружина звинуватила Симоненка в брехні у декларації про доходи

Колишня дружина лідера комуністів звинуватила його у приховуванні реальних доходів і майна.

Колишня дружина лідера Комуністичної партії Петра Симоненка Світлана попросила Центральну виборчу комісію перевірити дані, вказані політиком у декларації про доходи.

Жінка вже звернулася до ЦВК з відповідним листом. За словами адвоката Світлани Симоненко Сергія Глазьєва, зокрема, площа київської квартири по вулиці Московській, 46/2, де зареєстрований лідер КПУ, складає не 210 кв. метрів, як зазначено в декларації, а 129 – і вони належать Світлані, їх сину, невістці і внучці.

"Він (Петро Симоненко) вказав у декларації, що загальна площа – 210 кв. метрів, а йому належить 70, незрозуміло, звідки вони беруться", - сказав адвокат.

Крім того, заявив Глазьєв, у декларації не зазначена квартира по вул. Шумського (район Березняків), у якій Симоненко проживав, коли суд прийняв рішення про розлучення.

"Або він там ніколи не жив, і тоді суд прийняв невірне рішення, або він "забув" указати цю квартиру в декларації", - заявив він.

Сам кандидат у президенти Симоненко прокоментував ситуацію скупо: "ЦВК уже зареєструвала цю декларацію. Які ще питання?".

Лист уже розглянув член ЦВК від Компартії Юрій Донченко і дійшов висновку, що порушень немає.

"Ми будемо звертатися до голови ЦВК, щоб наш лист розглянув хто-небудь, хто не має відношення до КПУ", - додав адвокат Глазьєв.

Нагадаємо, про розлучення Симоненка з першою дружиною стало відомо наприкінці минулого року.

Наприкінці вересня лідер комуністів одружився другим шлюбом із журналісткою Оксаною Ващенко, яка раніше народила йому дитину.

Читайте також:

Петро Симоненко одружився (ФОТО)

Симоненко запропонував повернути у школи радянські нормативи

Симоненко обурився, що націоналісти крадуть у нього гасла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: