Екс-генпрокурор: "помаранчеві" склали список із 120-ти бандитів

Святослав Піскун заявив, що "помаранчева команда" мала чорний список із 120 прізвищ, у якому знаходилися ім'я всіх керівників Партії регіонів.

Прийшовши до влади у 2005 році, "помаранчева команда" склала чорний список зі 120 прізвищ, які мали стати об'єктами кримінальних справ. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, колишній генпрокурор України Святослав Піскун в ефірі одного з українських телеканалів.

Колишній генпрокурор нагадав, що заклики садити бандитів у тюрми спочатку лунали від представників попередньої влади під час "Помаранчевої революції".

"Був викинутий клич, що бандити повинні сидіти в тюрмах. А хто ж такі "бандити"? Бандити визначались керівництвом держави. Був складений список із 120 осіб– хто склав цей список, історія знає. Його приносили на нараду при Юрієві Віталійовичу. В ньому були всі керівники Партії регіонів", - заявив Піскун.

Відповідаючи на уточнююче запитання ведучого, колишній генпрокурор додав, що список складався за безпосередньої участі Юрія Луценка. Екс-міністр внутрішніх справ при цьому відповів, що йдеться про "повну брехню".

"Сьогодні виросли ті зерна, які ви посіяли у 2005 році, коли ви визначали без суду, хто бандит, а хто – ні", - резюмував "регіонал", коментуючи кримінальну справу проти Юрія Луценка.

"Мораль така: не роздувайте вітер, бо буде буря", - додав він.

Читайте також:

Україна отримала нового генпрокурора

Генпрокуратура пообіцяла Луценку багато справ

ГПУ найближчим часом скаже, хто крав майно у киян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: