Екс-глава Держрезерву скаржиться: МЗС заважає йому отримати притулок в Австрії

Поживанов повідомив, що його заява про надання політичного притулку в Австрії знаходиться в стані розгляду в службі при Міністерстві внутрішніх справ Австрії.

Міністерство закордонних справ і посол України в Австрії активно протидіють отриманню політичного притулку екс-главою Держрезерву Михайлом Поживановим. Про це він сам заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Поживанов повідомив, що його заява про надання політичного притулку в Австрії знаходиться в стані розгляду в службі при Міністерстві внутрішніх справ Австрії.

"Я пройшов другу стадію надання політичного притулку. Перша - коли вони приймають просто документи. Друга - вони проводять кілька інтерв’ю, розглядають документи і або відмовляють, або приймають для подальшого розгляду. Мої документи були прийняті", - розповів екс-глава Держрезерву.

За його інформацією, "дуже активну участь в певній протидії цим заходам, бере Міністерство закордонних справ. В першу чергу посол особисто, України в Відні".

"Він навіть дозволив собі під час проведення українсько-австрійської економічної зустрічі наприкінці березня дуже, скажімо так недипломатично висловлюватися, в тому числі і на адресу австрійського уряду. Звинуватив, що австрійський уряд продає політичний притулок", - уточнив Поживанов.

Він також розповів, що після заяв посла вийшло "кілька статей на цю тему", "було кілька запитів членів парламенту Австрії з різних політичних сил, вони також провіряли його інформацію, але з'ясували, що нічого ніде не продається".

Як відомо, проти Поживанова в Україні порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу в рамках розслідування кримінальних справ за фактами розкрадання держкоштів на суму понад 7 млрд. грн., зокрема, виявлених міжнародними аудиторськими компаніями в ході перевірки використання урядом України бюджетних коштів у 2008-2009 роках і в першому кварталі 2010 року.

Стосовно Поживанова винесено постанову про притягнення як звинуваченого в здійсненні розкрадання державних коштів на суму майже 35 млн. грн., його оголошено в розшук.

25 лютого Поживанов повідомив, що перебуває в процесі отримання статусу політичного біженця в Австрії.

Читайте також:

Поживанов не приїде до України навіть на похорон матері

Генпрокуратура допитала сина Поживанова

Високопосадовці розповіли Поживанову хто саме його "замовив"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: