Екс-голова ФДМУ: "Укртелеком" купили під найближче оточення Януковича

Бондар висловив побоювання, що компанія "Укртелеком" в майбутньому не розвиватиметься, оскільки інформації про її покупця бракує.

Реальним власником "Укртелекому" стане людина, наближена до президента Віктора Януковича. Про це заявив колишній голова Фонду державного майна України, перший заступник голови спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації Олександр Бондар.

"Куплено "Укртелеком" під найближче оточення Януковича. У найближчі місяці ми з'ясуємо, хто його купив. Ніхто нічого не буде перепродавати", - сказав Бондар.

З урахуванням цього він вважає передчасним питання про перспективи компанії. "Ми досі не знаємо, які фінансові можливості в цієї людини або структури. Кота в мішку ми отримали як покупця", - додав колишній керівник ФДМУ.

Бондар вважає, що "Укртелеком" продано в інтересах вищого керівництва держави, а не в інтересах країни. На його думку, покупець і ціна акцій компанії були визначені заздалегідь.

"Ніякого прозорого конкурсу не було, і, на жаль, влада черговий раз втратила можливість показати Україну світу як цивілізовану країну", - заявив він.

Нагадаємо, Фонд державного майна продав компанії "ЕСУ" (Київ, дочірня австрійського інвестиційно-фінансового консорціуму EPIC) 92,79% акцій телекомунікаційної компанії "Укртелеком" за 10,575 млрд гривень.

Договір купівлі-продажу сторони підписали в п'ятницю, 11 березня в Києві.

Читайте також:

"Укртелеком" продали австрійцям за 10,5 мільярдів

Керівник "Укртелекому": ціна компанії завищена на мільярд

"Укртелеком" продають без конкурсу, щоб перепродати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: