Екс-голова СБУ розповів, скільки коштує прослуховування політиків

В якості запобіжника для незаконного "прослуховування" Наливайченко пропонує створити централізоване відомство, в якому були б забезпечені технічні засоби, що знімають інформацію з каналів зв'язку.

Прослуховування українських політиків коштує від 5 до 10 тисяч доларів в місяць, заявив екс-глава СБУ Валентин Наливайченко.

"Ні для кого не секрет, що прослуховування політиків коштує від 5 до 10 тисяч доларів в місяць", - відмітив екс - чиновник.

Він також переконаний, що за незаконне прослуховування потрібно давати від 5 до 10 років. "За це потрібно карати кримінально і серйозно", - відмітив чиновник.

В якості запобіжника для незаконного "прослуховування" Наливайченко пропонує створити централізоване відомство, підконтрольне парламенту і громадськості, в якому були б забезпечені технічні засоби, що знімають інформацію з каналів зв'язку.

Раніше високопоставлений співробітник одного з органів, уповноваженого займатися спецзаходами, зазначив, що в Україні прослуховуванням масово займаються як держструктури, так і бізнес-структури і приватні особи.

"В Україні поки викликає здивування не той факт, що когось незаконно слухають, а те, що прослуховування здійснює так багато державних структур, приватних компаній, політичних партій і приватних осіб. Таке враження, що прослухують всі і всіх", - заявив він.

Читайте також:

Берлусконі заявив про прослуховування 7,5 млн осіб в Італії

В Україні прослуховують "всі і всіх"

СБУ викрила групу, що незаконно стежила за бізнесменами Дніпропетровщини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: