Екс-кандидата у мери Херсона судитимуть за ксенофобію

Екс-депутат упродовж 2008-2009 у своїх виступах та в публікаціях у місцевій газеті, дозволяв собі висловлювання, спрямовані на розпалювання національної та релігійної ворожнечі.

Екс-кандидата у мери Херсона Сергія Кириченка звинуватили у ксенофобії. В свою чергу прокуратура Херсонської області вже направила до суду відповідну кримінальну справу.

Як повідомив прес-секретар прокурора області Федір Самойленко прокуратура пред'явила Кириченку обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.161 Кримінального кодексу України (розпалювання міжнаціональної ворожнечі), та направила до суду кримінальну справу в порядку ст.232 Кримінально-процесуального кодексу України для розгляду по суті.

Слідством установлено, екс-депутат упродовж 2008-2009 років в ефірі однієї з місцевих радіостанцій у своїх виступах та в публікаціях у місцевій газеті, дозволяв собі висловлювання, спрямовані на розпалювання національної та релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності, чим порушено рівноправність громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями.

Нагадаємо, кримінальна справа проти Кириченка була порушена обласною прокуратурою цього літа.

16 жовтня поточного року слідчий прокуратури у зв'язку з неявкою Кириченка на допити оголосив його у розшук. 22 листопада Кириченко з'явився в суд, де спробував оскаржити рішення про порушення проти нього кримінальної справи.

На місцевих виборах 31 жовтня поточного року Кириченко балотувався на пост мера Херсона від Республіканської християнської партії.

Читайте також:

Росія пообіцяла Україні не закривати "ксенофобську" бібліотеку

Мєдвєдєв та Путін не дійшли згоди, говорячи про ксенофобію

ООН засудила прославлення нацизму в колишньому СРСР

ПР вимагає закрити ресторан "Криївка", де поять "кров'ю москалів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: