Екс-керівник Львівського СІЗО отримав три роки умовно за "рабство" в ізоляторі

Гучна справа колишнього начальника Львівського СІЗО Василя Романишина тривала 5 років і лише зараз набула розголосу.

Колишнього начальника Львівського СІЗО Василя Романишина засудили до трьох років ув'язнення умовно. Вирок апеляційний суд виніс ще улітку 2009, але лише зараз ця історія отримала розголос.

У суді проти свого начальника свідчили старші лейтенанти, молодші інспектори, лікарі. Його звинувачували у побоях, домаганнях та брутальній лайці - фактично, він розглядав підлеглих як рабів.

"Жінка одного з працівників прийшла і йому пожалілася, що працівник пропив зарплату, то він його на двоє суток закрив в карцер ", - розповів колишній ув'язнений ізолятора.

У справі проти керівника СІЗО фігурували двоє побитих працівників, злочинна недбалість і підробка документів. Працівники СІЗО навіть оголошували голодування у знак протесту проти свого начальника.

"СІЗО екс-начальник вважав фермою, а всі решта - раби. І про це він відкрито заявляв, усміхаючись", - пригадала Надія Кисельчук, головлікар лікарні для ув'язнених в СІЗО до 2008 року.

Провину Романишина доводили чотири роки, а справу порушили після того, як із СІЗО помилково випустили не ту людину. Але навіть умовний вирок для обвинуваченого - унікальний, кажуть правозахисники. Вони запитують: якщо потрібно було чотири роки, щоб доказати провину екс-начальника СІЗО про побиття офіцера, то що може зробити ув'язнений, який повністю є безправний в установі?

Читайте також:

Головний інспектор Львівської митниці знайдений повішеним

У Львові після ночі в райвідділку міліції помер чоловік

У київському СІЗО вмирає ув'язнений

Представник Карпачової порівняв перебування в українських СІЗО з тортурами

ВідеоСкандал за ґратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: