Екс-командир батальйону "Донбас": вбивця Вороненкова був "ніяким" бійцем та втік з частини

Дата публікації
Перегляди
5465
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс-командир батальйону "Донбас": вбивця Вороненкова був "ніяким" бійцем та втік з частини

Анатолій Виногродський / Фото: соцмережі

Виногродський вважає, що у цьому вбивстві забагато незрозумілих деталей.

Колишній командир батальйону "Донбас" Нацгвардії, за командування якого служив кілер Дениса Вороненкова, характеризує цього бійця як "ніякий" та "задрот". Анатолій Виногродський розповів ТСН телефоном, що за свою службу Паршов нічим не вирізнився та не запам'ятався, окрім своєї втечі.

Комбат розповів, що Павло Паршов був мобілізований 2015 року і служив у навчальній роті батальйону, розташованій у Мелекіному під Маріуполем.

"Коли він прийшов, батальйон вже не брав участі у бойових діях, тільки стояв на блокпостах. Але його рота була навчальною, вони не брали участь у таких діях", - розповів Виногродський.

Колишній комбат розповів, що Паршов втік зі служби і був оголошений у розшук. 2016 року його звільнили через самовільне залишення частини. У тому, що людина, яка давно перебувала у розшуку, потрапила у батальйон, комбат звинувачує кадровиків Нацгвардії, оскільки всіх новобранців отримували лише через гвардійське командування і не мали змоги їх обирати.

"Люди, які були потрібні батальйону, їх не оформлювали по 8 місяців. А всіляку "шваль" оформлювали за день-два", - нарікає колишній командир "Донбасу".

У справі вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, на думку Виногродського, забагато показного та нез'ясованого.

"Дуже багато запитань щодо цього товариша. Починаючи з того, як його вбили, закінчуючи тим, що в нього були всі документи з собою. Вихід на таку операцію у червоних кросівках – теж незрозуміло. Ані машин, ані якихось шляхів відходу", - прокоментував командир.

Нагадаємо, вбивцею екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова був 28-річний уродженець Севастополя, який мешкав у Дніпрі, Павло Паршов. Він помер у лікарні від поранень, нанесених охоронцем російського політика. Паршов перебував у розшуку з 2011 року за фінансові махінації, скоєні за змовою групою осіб.

Геращенко зазначив, що Паршов на початку 2015 року перейшов пішки український кордон з Білорусією, а звідти попрямував до Росії, де навчався у школі диверсантів. Після підготовки був закинутий до України, де вступив до Нацгвардії. З матір'ю Паршов не спілкувався вже кілька років.

На ток-шоу "Право на владу" стали відомі секрети розслідування вбивства Вороненкова

На ток-шоу "Право на владу" стали відомі секрети розслідування вбивства Вороненкова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5465
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація