Екс-мер Києва хоче забрати подарованих ведмежат із "страшного" зоопарку

Олександр Омельченко турбується за долю ведмежат Потапа і Насті.

Екс-мер Києва Олександр Омельченко готовий забрати із Київського зоопарку свій травневий подарунок - бурих ведмежат Потапа і Настю, якщо ситуація у звіринці не зміниться.

"Якщо ситуація в зоопарку найближчим часом не зміниться, доведеться забирати ведмедів. А поки я шукаю людину, яку планую найняти доглядачем для Потапа і Насті. Він стежитиме за їхнім харчуванням та умовами утримання", - заявив колишній мер, пише "Сегодня".

Омельченко планує найближчим часом навідатись в зоопарк з перевіркою, а потім прийме рішення, чи купувати слонів у звіринець. Саме Омельченко обіцяв купити двох-трьох слоненят.

"Страшно, що київський зоопарк став одним з найгірших у світі. У дослідженні, проведеному німецькою газетою Bild і міжнародною організацією по захисту тварин PETA, наш зоопарк назвали небезпечним для утримання тварин. Підтвердження тому - недавні втечі з звіринця сімох бабаків, борсука, лисиці, лелеки", - заявив Омельченко.

Директор звіринця Олексій Толстоухов здивувався рішенням Омельченко.

«Я нічого не знав про те, що він збирається забрати Потапа і Настю. А те, що слонів не буде до наступного року, я вже говорив - вольєр не добудований", - сказав Толстоухов.

Ще одна новина із зоопарку стосується грошей. 7 листопада тут заблокували рахунки. Толстоухов сказав нам, що "грошовий арешт" не пов'язаний з перевірками прокуратури.

"Рахунки заблоковані "завдяки" колишньої директрисі Світлані Берзіної, це все, що я можу вам сказати", - сказав директор зоопарку.

Нагадаємо, вартість одного слона в середньому 1 млн грн. Ці гроші раніше були готові заплатити політики – екс-мер Києва Олександр Омельченко та депутат Василь Горбаль.

Читайте також:

Омельченко битиметься з Кличком за право купити слона

Новий директор київського зоопарку пообіцяв годувати тварин

Столичні депутати подарують киянам слона

Горбаль та Омельченко куплять слонів за мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: