Екс-мер Києва хоче забрати подарованих ведмежат із "страшного" зоопарку

Дата публікації
Перегляди
1397
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс-мер Києва хоче забрати подарованих ведмежат із "страшного" зоопарку

Олександр Омельченко і його ведмежата / Фото: blik.ua

Олександр Омельченко турбується за долю ведмежат Потапа і Насті.

Екс-мер Києва Олександр Омельченко готовий забрати із Київського зоопарку свій травневий подарунок - бурих ведмежат Потапа і Настю, якщо ситуація у звіринці не зміниться.

"Якщо ситуація в зоопарку найближчим часом не зміниться, доведеться забирати ведмедів. А поки я шукаю людину, яку планую найняти доглядачем для Потапа і Насті. Він стежитиме за їхнім харчуванням та умовами утримання", - заявив колишній мер, пише "Сегодня".

Омельченко планує найближчим часом навідатись в зоопарк з перевіркою, а потім прийме рішення, чи купувати слонів у звіринець. Саме Омельченко обіцяв купити двох-трьох слоненят.

"Страшно, що київський зоопарк став одним з найгірших у світі. У дослідженні, проведеному німецькою газетою Bild і міжнародною організацією по захисту тварин PETA, наш зоопарк назвали небезпечним для утримання тварин. Підтвердження тому - недавні втечі з звіринця сімох бабаків, борсука, лисиці, лелеки", - заявив Омельченко.

Директор звіринця Олексій Толстоухов здивувався рішенням Омельченко.

«Я нічого не знав про те, що він збирається забрати Потапа і Настю. А те, що слонів не буде до наступного року, я вже говорив - вольєр не добудований", - сказав Толстоухов.

Ще одна новина із зоопарку стосується грошей. 7 листопада тут заблокували рахунки. Толстоухов сказав нам, що "грошовий арешт" не пов'язаний з перевірками прокуратури.

"Рахунки заблоковані "завдяки" колишньої директрисі Світлані Берзіної, це все, що я можу вам сказати", - сказав директор зоопарку.

Нагадаємо, вартість одного слона в середньому 1 млн грн. Ці гроші раніше були готові заплатити політики – екс-мер Києва Олександр Омельченко та депутат Василь Горбаль.

Читайте також:

Омельченко битиметься з Кличком за право купити слона

Новий директор київського зоопарку пообіцяв годувати тварин

Столичні депутати подарують киянам слона

Горбаль та Омельченко куплять слонів за мільйон

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1397
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація