Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лутковська розкрила подробиці, чому екс-мер Торецька та інші особи не захотіли повертатися до ОРДЛО

Також ще близько 20 осіб вагалися, чи покидати територію України.

Колишній міський голова міста Торецьк Володимир Слєпцов під час обміну заручниками в останній момент передумав залишати територію України разом з шістьма іншими особами, розповіла в ефірі "112 Україна" уповноважений парламенту з прав людини Валерія Лутковська.

"Це відбувалося зі Слєпцовим та ще шістьма особами, які вже приїхали на непідконтрольну уряду територію і там чітко сказали: "Ми не хочемо тут залишатися, хочемо повернутися", - сказала вона.

Та додала, що стан здоров'я Слєпцова, що погіршився під час його перебування у СІЗО, не дозволяв зволікати, тому вона попросила забрати його в першу чергу разом з журналістами, не очікуючи решти.

Також Лутковська зазначила, що ще близько двох десятків осіб мали сумніви щодо свого повернення до ОРДЛО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Слєпцов під час обміну заручниками, що відбувся 27 грудня, "заховався" в автобусі для журналістів та повернувся в ньому на підконтрольну Києву територію.

Колишнього мера міста Торецьк підозрюють у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичної організації) та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України. За даними слідства, він причетний до організації та проведення на території Торецька незаконного референдуму щодо проголошення державної самостійності терористичної організації "ДНР". 

ВідеоЗвільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Не вдома, але в атмосфері турботи і любові зустріли Новий рік звільнені військові, яких через стан здоров’я не відпустили на свята до рідних. У головному військовому шпиталі хлопців провідала наша Валерія Ковалінська - бачила їхні ялинки і чула їхні мрії.

Звільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Залиште свій коментар

Вибір редакції