Екс-мер Ужгорода Ратушняк пішов на біржу праці

Сергій Ратушняк, який не зміг пройти ні в президенти, ні в мери, став на облік Ужгородського міського центру зайнятості.

Колишній міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк став на облік Ужгородського міського центру зайнятості.

Як розповіли співробітники центру зайнятості, Ратушняк приїхав установу на джипі марки Mercedes-Benz.

Згідно з декларацією про доходи за 2008 рік, його сукупний дохід склав 95 418,79 гривень.

У 2010 році Ратушняк балотувався на пост президента, однак набрав лише 0,12% голосів. Восени 2010 року знову балотувався на посаду міського голови, і теж програв.

Участь у виборах Ратушняка ознаменувалася гучними скандалами через його висловлювання щодо інших політиків. Зокрема прес-служба "Фронту змін" (сила Арсенія Яценюка) заявила, що Ратушняк здійснив "зухвалий хуліганський напад на агітаторів ГО "Фронт змін". Сам Ратушняк це заперечив і заявив: "Знахабнілий єврейчик Яценюк, що успішно для себе прислуговував злодюжкам при українській владі, на кримінальні кошти преться у президенти України".

Антисемітські заяви Ратушняка викликали хвилю протестів, зокрема, представники Єврейського фонду України звинуватили його у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

За обома фактами прокуратура порушила кримінальну справу, але Ратушняка було виправдано. Прокуратура постановила: мер Ужгорода – не антисеміт, адже ті судження, які він висловив, "є його суб'єктивною оцінкою щодо осіб єврейської національності, але закликів до розпалювання ворожнечі вони не містять".

Читайте також:

Прокуратура постановила: Ратушняк – не антисеміт

Ратушняк обізвав мешканців Ужгорода свинями

Ратушняк мріє стати новим Піночетом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: