Екс-міністр не розуміє, чому Азаров хизується вільною торгівлею з Путіним

Дата публікації
Перегляди
2136
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс-міністр не розуміє, чому Азаров хизується вільною торгівлею з Путіним

Пинзеник: Вільної торгівлі з Росією як не було, так і немає / Фото: Прес-служба БЮТ

Між Україною та Росією угода про вільну торгівлю існує від 1993 року.

Екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник вважає, що угода про зону вільної торгівлі з країнами СНД нічого нового Україні не дасть.

"Є ринок колишнього Радянського Союзу. Ми можемо зараз щось нове "вибити" для себе з цього ринку? Ні. Там є певні умови торгівлі. Вільна торгівля з країнами СНД, з приводу якої так сьогодні хизуються, то вона у нас була вчора. Нічого нового нам там не відкривають", - сказав Пинзеник.

Він нагадав, що між Україною та Росією існує угода про вільну торгівлю від 1993 року, а "вільної торгівлі - як не було, так і немає" .

При цьому, наголосив Пинзеник, Європейський Союз сьогодні застосовує "повно обмежень для нас, і нам не так легко туди прорватися своїми товарами». "Але дуже важливо це зробити. Бо тут, якщо нам знімають обмеження, ми реально маємо більше можливостей продавати, а це - робота для українських підприємств. Ринок тут дуже великий", - додав він.

Екс-міністр фінансів вважає, що поведінка українських людей відповість, куди рухатися. "Чому люди купують більше західних товарів, аніж східних (я не чіпаю винятки, вони є)? Тому що вони кращі, а іноді дешевші. Проста людська логіка говорить: треба туди йти, де кращі стандарти", - додав Пинзеник.

Нагадаємо, 18 жовтня в ході засідання глав урядів країн СНД у Санкт-Петербурзі було підписано угоду про створення зони вільної торгівлі.

Того ж дня прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив сподівання, що підписана угода про зону вільної торгівлі в рамках СНД набуде чинності з січня 2012 року.

Зазначимо, що текст угоди досі не оприлюднений.

Читайте також:

Азарову нагадали про безкоштовний кремлівський сир у мишоловці

Україна отримає доступ до дешевого газу з російської труби

Путін закликав Україну "позбутися політичних фобій минулого"

Азаров: Янукович благословив домовленості з СНД

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2136
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація