Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-міністр оборони Єжель завдав збитків Україні на 24 млн грн - ГПУ

Колишнього високопосадовця звинувачують у неналежному виконанні службових обов'язків.

Колишньому Міністру оборони України Михайлу Єжелю Головна військова прокуратура ГПУ оголосила про підозру.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, колишнього високопосадовця звинувачують у неналежному виконанні службових обов'язків під час погодження у 2011 році Переліку військового майна Збройних Сил України, що підлягає відчуженню.

"У подальшому це рішення надало можливість Міністерству оборони України здійснити неправомірне відчуження двох важких стратегічних бомбардувальників ТУ-95МС суб'єкту підприємництва, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді матеріальних збитків державі в особливо великому розмірі на суму понад 24 млн грн", - йдеться у заяві.

Під час досудового розслідування встановлено місцеперебування повітряних суден та їхніх комплектуючих, на них накладено арешт, чим попереджено подальшу реалізацію літаків та їхніх комплектуючих до Росії.

Досудове слідство у провадженні триває.

Зазначимо, що Єжель очолював Міністерство оборони України з березня 2010 року до лютого 2012 року. Після звільнення навесні 2013 року Віктор Янукович призначив його послом України у Білорусі. 11 травня 2015 року Єжель був звільнений із займаної посади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції