Екс-міністр Толстоухов написав балет і готує мюзикл про кохання

Відомий поет-аматор Анатолій Толстоухов і нардеп Юрій Зубанов надихнулися успіхом балету "Володар Борисфена", до якого вони писали лібрето, і оголосили про новий проект.

Анатолій Толстоухов
Анатолій Толстоухов
Колишній міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов, давно відомий як поет-аматор, оголосив про свій новий проект - мюзикл під робочою назвою "Сага про шалене кохання", який він пише разом з депутатом-регіоналом Юрієм Зубановим.

У створенні мюзиклу він надихнувся успіхом балету "Володар Борисфена", до якого у співавторстві із Зубановим написав лібрето.

Концепція мюзиклу та ж - Київська Русь. Як розповіли "Газеті по-київські" автори ідеї, в основу нового мюзиклу була покладена історія кохання Єлизавети, дочки Ярослава Мудрого, і норвезького короля Гарольда.

"Існує легенда, що майбутній король Норвегії Гарольд був закоханий у Єлизавету тривалі роки, і для того, щоб завоювати її прихильність, бився за престол Візантійського імператора, воював в Африці", - розповів Володимир Зубанов.

"Ми з Анатолієм Володимировичем написали начерк, а потім звернулися за допомогою до композитора Олександра Злотника, який свого часу написав музику до мюзиклу "Екватор", і поета Юрія Рибчинського", - додав він.

За словами Зубанова, поставити мюзикл планується на сцені столичного театру оперети.

"Я говорив з керівництвом театру, вони зацікавилися. Сподіваюся, мюзикл вийде якраз до чемпіонату Євро-2012. Його робоча назва "Сага про шалене кохання", яку вигадав Юрій Рибчинський. Приміщення театру, до речі, рохташовано поряд зі стадіоном, чому б іноземцям після футболу не стикнутися з прекрасним?", - зауважив Зубанов.

Композитор Олександр Злотник повідомив, що уже йде кастинг виконавців для нового мюзиклу.

Нагадаємо, після звільнення Толстоухов написав новий вірш, в якому стверджує, що кожен у житті "хоч трішечки, та злодій". Останнє своє творіння він присвятив друзям, району Оболонь і улюбленому ресторану.

Читайте також:

Добкін вимикає радіо, коли співає Скрипка чи Вакарчук

Толстоухов написав вірш: "меня и милиция не тронет... мы еще дерябнем"

У Партії регіонів хочуть переписати "похоронний" гімн України

Регіонал Болдирєв не пише вірші про повій, а пише про Сталіна та КДБ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: