Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Операція "Дорогий Шокін". Онищенко розповів про найдорожчі голосування в Раді

Він зазначив, що найдорожче обійшлось голосування на призначення на посаду генпрокурора України Віктора Шокіна.

Нардеп-утікач Олександр Онищенко у своїй книзі "Петро п’ятий" розповів про корупційні голосування, які відбувались у Верховній Раді. Про це повідомляє "Страна.ua".

Він зазначає, що найбільше грошей пройшло через парламент під час голосування на призначення на посаду генпрокурора України Віктора Шокіна.

"Операція "Дорогий Шокін" – так називали її на Банковій. Чинній владі ця кадрова рокіровка обійшлася в суму, близьку до трьох мільйонів. Тільки через мене пройшло 1,5 мільйона. До речі, Порошенко мені винен за це голосування, я вважаю. Тоді я заощадив йому купу грошей", – пише Онищенко.

ВідеоНАБУ відреагувало на появу порції плівок Онищенка

В антикорупційному бюро пояснюють, що пропонували Онищенку надати оригінали записів в рамках розслідування так званої "газової схеми", але так їх і не отримали. Втім, готові вивчити плівки "в межах своєї компетенції". Нардеп-утікач Олександр Онищенко оприлюднив один зі своїх записів, що стосуються переговорів з Президентом від імені колишнього міністра екології часів Януковича Миколи Злочевського. 

НАБУ відреагувало на появу порції плівок Онищенка

Онищенко виділив також декілька найдорожчих голосувань: проекти держбюджетів 2015-2016 років, нове призначення Юрія Луценка та відставка з посади голови Служби безпеки Валентина Наливайченка.

Нардеп-утікач не приховує, що під час голосування за відставку Наливайченка через нього пройшов мільйон. "Скажімо, голосування за відставку Наливайченка коштувало 2-2,5 мільйона дол. Через мене проходив мільйон", – повідомляє Онищенко.

Нардеп-утікач також заявляє, що Олег Ляшко за голосування своєї фракції вимагав 10 млн доларів. "Ми пропонували два мільйони і пояснювали, що інших розцінок давно вже немає. Криза, девальвація, пішов, Ляшко, лісом, коротше. Але він упирався і стояв на своєму", – зазначає він.

Нагадаємо, що Онищенко заявив, що готовий передати плівки нібито розмови з президентом Петром Порошенком про пов'язані з ним корупційні схеми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції