Екс-першого заступника міністра оборони Іващенка без пояснень повернули в СІЗО

Адвокат Іващенка повідомив, що після виписки з лікарні медики не надали Іващенку жодних рекомендацій, що стосується подальшого лікування.

Державна пенітенціарна служба повернула колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка до Лук'янівського СІЗО.

Про це повідомив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко.

З його слів, 24 травня ввечері його підзахисного без будь-якої аргументації повернули з Міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги до СІЗО.

Він також не одержав ніяких пояснень із цього приводу. При цьому адвокат додав, що обстеження Іващенка в лікарні не було завершено.

Нечипоренко також повідомив, що в середу спілкувався в СІЗО з підзахисним і той повідомив йому, що 24 травня при виписці хотів поспілкуватися з ким-небудь із лікарів, але йому в цьому було відмовлено.

Посилаючись на інформацію свого клієнта, адвокат додав, що після виписки з лікарні медики не надали Іващенку жодних рекомендацій, що стосується подальшого лікування.

Нечипоренко припускає, що можливою причиною повернення його підзахисного до СІЗО стало рішення суду про дозвіл дружині Іващенка відвідати його в лікарні в середу.

Як повідомлялось, вранці 20 травня СІЗО направив Іващенка до Міської клінічної лікарні швидкої допомоги Києва на обстеження.

13 травня Печерський районний суд Києва доручив керівництву Лук'янівського СІЗО доставити Іващенка в лікарню для медичного обстеження у зв'язку з погіршенням стану здоров'я підсудного.

В екс-першого заступника міністра були проблеми із серцем, він також втратив чутливість стоп.

Читайте також:

Екс-главу Міноборони із СІЗО повезли в лікарню швидкої допомоги

Екс-главі Міноборони інкримінують зловживання на 70 мільйонів

Заарештований екс-глава Міноборони не визнає своєї провини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: