Екс-посол США похвалив Ющенка за повернення Януковича

Американський дипломат стверджує, що президентство Ющенка допомогло закріпити демократію в Україні.

Великим досягненням президента Віктора Ющенка є те, що завдяки "помаранчевій революції" він зробив демократію єдиною системою в Україні. Зокрема, демократичність Ющенка полягає в тому, що він не заважав Віктору Януковичу після фіаско у 2004 році повернутися у владу. Таку думку висловив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер.

"Я думаю, що президентство Ющенка допомогло закріпити демократію в Україні - це є найбільш тривалим і найважливішим його досягненням", - сказав він.

За словами екс-посла, дуже важливим був 2005 рік - "у цьому році Віктор Ющенко створив політичний простір для повернення Віктора Януковича".

"І в 2006 році після парламентських виборів Янукович став головою найбільшої парламентської фракції у Верховній раді", - нагадав Пайфер.

"Ющенко не створював перешкод для свого політичного опонента, і за це треба йому віддати належне. Ющенко створив демократичний простір. Ми бачили вільні і демократичні парламентські вибори, а тепер і президентські вибори отримали високі оцінки від спостерігачів", - зазначив він.

"Я думаю, що цей імпульс до демократії буде найбільшою і найпозитивнішою частиною спадщини Ющенка", - додав екс-посол.

Читайте також:

Тимошенко запропонували коаліцію в обмін на Ющенка-прем’єра

Мєдвєдєв приїде на інавгурацію Януковича, якщо її не зірвуть

Герман розкрила деякі подробиці інавгурації Януковича

БЮТ: інавгурація Януковича буде скасована у п'ятницю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: