Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-представник Порошенка у Криму розповів про причини свого звільнення

Бабін написав заяву про відставку ще до подій у Керченській протоці.

Тепер вже колишній представник президента України у Криму Борис Бабін подав заяву про звільнення за власним бажанням через "низку факторів", і це сталося до захоплення Росією українських кораблів у Керченській протоці.

Про це Бабін розповів в ефірі Громадського.

"Це мій особистий вибір, який мав низку передумов. Я впевнений, що продовжуючи виконувати свої обов’язки на посаді, це б не призвело до користі", — заявив він.

Бабін також прокоментував, чи пов’язане звільнення з критикою влади Херсонщини, яка лунала з його боку.

"Я упевнений, що якби була лише проблема цієї влади у країні, то звільнятися було б не дуже розумно. Я не кажу, що цієї проблеми немає, але вона не є єдиною підставою мого рішення. Є низка підстав, пов’язаних між собою", - сказав екс-представник президента.

Нагадаємо, 3 грудня президент України Петро Порошенко звільнив Бориса Бабіна з посади постійного представника президента в Криму. Він займав цю посаду від серпня 2017-го року. Від червня до грудня 2015 року Бабін обіймав посаду урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини. 

ВідеоУ ЄС дискутують щодо нових обмежень проти Росії через її агресію у Керченській протоці

Про це перед сьогоднішньою зустріччю НАТО у Брюсселі заявила Федеріка Могеріні. Звільнити українських моряків закликають і у Держдепі США. Інакше  Москві обіцяють "наслідки та біль". У НАТО тим часом заявляють - збираються збільшити свою присутність у Чорному морі.

У ЄС дискутують щодо нових обмежень проти Росії через її агресію у Керченській протоці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції