Екс- прем'єр Росії: Кремль злиться і хоче переграти Януковича

Колишній прем’єр Росії заявив, що нинішня російська влада злиться, оскільки не може зупинити Україну від європейського шляху.

Україна-Росія
УНІАН
Тривала "пауза" в російсько-українських відносинах викликає лють у Кремлі. Таку заяву зробив колишній прем'єр-міністр Росії, а нині опозиціонер, Михайло Касьянов.

"Як я розумію, на сьогоднішній день є деяка озлобленість, заклопотаність тим, що витрачено стільки часу, а те, чого хотіли, не добилися і домогтися не зможуть", - сказав він в інтерв'ю виданню "Главком".

"Російські керівники хочуть зупинити Україну від руху по вибраному її народом шляху зближення з Євросоюзом", - підкреслив Касьянов.

За його словами, "сьогодні у російських керівників дещо інше розуміння: вони вважають, що Україна - це не зовсім повноправна повноцінна держава, що завжди хочеться в чомусь переграти і обдурити".

Крім цього, вважає він, Кремль домагається від Віктора Януковича економічних преференцій.

"За моїм поданням, бажають хороших поступок, щоб російські економічні групи отримали деякі переваги від української економіки - промислові активи або якісь привілеї, що дозволяють вирішувати інші економічні проблеми. Є бажання в "сірій" сфері вирішити питання, які повинні бути поставлені в абсолютно прозорій площині - в тому числі, і газові угоди, і інші питання регулювання торгівлі (у тому числі, щодо металургійної продукції), взаємодія в сфері машинобудування", - сказав Касьянов.

Нагадаємо, уряд Касьянова пішов відставку у 2004 році незадовго до президентських виборів в Росії.

Читайте також:

Янукович: вибори 2004 року – це був удар нижче пояса

Янукович заявив, що в Україні неможлива російська модель влади

Кремль розробляє план усунення Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: