Екс-президент Польщі закликав збирати комісію для зміни Конституції України

Українські політики повинні вміти домовитися для вирішення проблем виходу з економічної кризи.

Колишній президент Польщі Александр Квасневський вважає, що українським політикам для внесення змін до Конституції необхідно створити спеціальну комісію.

Про це він заявив на засіданні Дипломатичного клубу.

До складу комісії, на думку Квасневського, увійшли б президенти, прем'єр-міністри, які не займаються політикою, а також науковці.

На його думку, таким чином члени такого органу протягом 4-5 років могли б висловити свою точку зору, які місця Конституції вимагають коректування.

Квасневський застеріг українських політиків про спробу внести зміни до Конституції напередодні президентських виборів. За його словами, в той же час коректувати Конституцію потрібно дуже обережно, особливо, якщо враховувати відсутність демократичної і політичної культури в країнах так званої "молодої демократії".

Проводячи паралель між Польщею і Україною, він сказав, що момент рішення питання про вступ Польщі в НАТО і ЄС різні політичні сили змогли домовитися "про те, що нам треба".

У той же час політична боротьба, яка нині спостерігається в Польщі, "безпечна для нашої економіки".

Як вважає екс-президент, саме такий принцип повинні взяти українські політики, тобто вміти домовитися - насамперед для вирішення проблем виходу з економічної кризи.

Нагадаємо, 31 березня Ющенко вніс на розгляд Верховної ради проект закону "Про внесення змін до Конституції України" та визначив цей законопроект як невідкладний для позачергового розгляду.

Президент також запропонував Раді ініціювати проведення загальнонаціонального референдуму з питання змін Основного Закону.

Читайте також:

Ющенко хоче, щоб його Конституція стала народною

КСУ: прийняття нової Конституції на референдумі неможливе

Литвин не хоче виносити нову Конституцію на референдум

Ющенко надіслав свою Конституцію до Венеціанської комісії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: