Екс-регіонал: до кожного регіону Янукович приставить "смотрящіх" із Донецька

Нардеп Кисельов, якого вигнали з Партії регіонів, заявив про змову Ющенка і Януковича і попередив, що в разі перемоги лідера ПР на виборах, кожну область будуть контролювати люди з Донецька.

Народний депутат, екс-регіонал Василь Кисельов заявив, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович і президент Віктор Ющенко давно діють спільно. Крім того, політик попередив, що в разі перемоги Януковича на президентських виборах, кожен регіон України будуть контролювати люди з Донецька.

Кисельов відзначив, що Янукович і Ющенко діють спільно, а один із керівників штабу лідера ПР Борис Колесніков ще під час парламентської виборчої кампанії 2007 року забороняв йому критикувати президента.

Як приклад такої співпраці Кисельов назвав питання підвищення соціальних стандартів, за яке він особисто не голосував. "Я, як економіст, розумію, що це авантюра, придумана Віктором Федоровичем разом з Віктором Андрійовичем”, - відзначив депутат.

На його думку, “документ, безумовно, потрібен, але не в період кризи. У період кризи це придумали для того, щоб “зарубати” отримання наступних траншів від Міжнародного валютного фонду. А увесь світ живе в борг”.

Також колишній близький соратник лідера ПР попередив, що в разі перемоги Януковича на президентських виборах у кожній області України будуть призначені "смотрящіє" з Донецька. Обґрунтовуючи свою позицію, Кисельов навів приклад Криму, де, на його думку, Сімферополь віддали "смотрящему" Олександру Мельнику - депутату Верховної ради Криму, а увесь півострів начебто планують віддати Василю Джарти – колишньому міністру охорони навколишнього середовища в уряді Януковича.

"У випадку перемоги Януковича на виборах президента, в кожній області України будуть "смотрящіє" із Донецька, - наголосив Кисельов. – Тому я кажу, що не може бути Янукович президентом".

Нагадаємо, 15 вересня Василя Кисельова було виключено з Партії регіонів за "завдання шкоди її репутації й порушення вимог статуту" та відкликано з членів політради ПР.

17 вересня Кисельов заявив про добровільний вихід із Партії регіонів, а також звинуватив Януковича в тому, що він "передав владу в Криму криміналітету".

У жовтні фракція Партії регіонів виключила народного депутата Кисельова зі свого складу.

Читайте також:

Кисельов: Янукович віддав владу в Криму криміналітету

Янукович: Вихід Кисельова з ПР – психічна атака

Янукович розповів, де місце Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: