Екс-слідчий ГПУ: Генпрокуратура спробує довести, що отруєння Ющенка не було

Слідство може висунути версію, що Віктор Ющенко не був отруєний, незважаючи на численні заяви генпрокурора, що факт отруєння доведено.

Галина Климович
Сегодня
Галина Климович
Екс-керівник слідчої групи в справі про отруєння Віктора Ющенка Галина Климович стверджує, що слідчі Генпрокуратури зроблять все можливе, щоб спростувати раніше доведений факт навмисного отруєння.

"Нинішня команда буде усе робити для того, щоб спростувати факт отруєння, і саме цей напрям буде для неї пріоритетним. Але, повірте, сьогодні зганьбити отруєння неможливо. Ми настільки глибоко копали, що якби щось було не те, воно б обов'язково вистрілило", - заявила Климович.

Вона впевнена, що слідство може висунути версію, що Віктор Ющенко не був отруєний. "Ось тільки не знаю, як себе почуватиме в цій ситуації Олександр Іванович Медведько (генпрокурор – ред.). Адже він неодноразово, 14 або 15 разів тільки в 2008-2009 роках публічно виступав і переконував суспільство в тому, що умисне токсичне отруєння Віктора Ющенка - це доведений факт", - підкреслила Климович.

Нагадаємо, колишній керівник слідчої групи у справі про отруєння Віктора Ющенка Галина Климович у квітні звільнилася з Генпрокуратури. Розслідування гучної справи доручено заступникові генерального прокурора Ренату Кузьміну.

За версією слідства, Ющенко був отруєний 5 вересня 2004 року на дачі тодішнього першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка. З червня 2008 року і до зміни влади цього року Генпрокуратура неодноразово зазначала, що факт умисного отруєння Ющенка повністю доведено.

Читайте також:

Проти екс-слідчого у справі про отруєння Ющенка порушать кримінальну справу

Екс-слідчий у справі про отруєння Ющенка: мене віддали в руки кіллерів

Керівник слідчої групи в справі про отруєння Ющенка подала у відставку

Генпрокурор: факт отруєння Ющенка доведений матеріалами справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: