Екс-слідчому у справі про отруєння Ющенка загрожує в’язниця

Генпрокуратура заперечує, що екс-слідчому Галині Климович загрожують репресії, проте її колеги дотримуються іншої думки.

Галина Климович
Сегодня
Галина Климович
Генпрокуратура викликала на допит колишніх охоронців екс-керівника слідчої групи ГПУ у справі отруєння Віктора Ющенка - Галини Климович. Климович вважає, що ГПУ шукає на неї компромат, а її колега безапеляційно заявляє – екс-слідчу посадять.

У прес-службі Генпрокуратури газеті "Сегодня" повідомили, що їм "нічого не відомо" про виклик на допит співробітників "Альфи" СБУ, які охороняли Галину Климович.

У прес-службі також заперечують, що Климович можуть загрожувати репресії ГПУ: "Які репресії? Звільнена з органів прокуратури Климович є звичайною громадянкою України, а у справі, яку вона вела, багато свідків".

Але колишній колега Климович сказав газеті: "Їй готують посадку!", мовляв, "слідство по діоксину" йшло "зовсім не в тому руслі".

Сама Климович на запитання про підґрунтя інтересу ГПУ до її персони припустила, що, як і в 2006 році (коли вона дозволила собі різку критику керівництва ГПУ), на неї шукають компромат, але логіка таких дій їй незрозуміла.

Нагадаємо, колишній керівник слідчої групи у справі про отруєння Віктора Ющенка Галина Климович у квітні звільнилася з Генпрокуратури. Розслідування гучної справи доручено заступникові генерального прокурора Ренату Кузьміну.

За версією слідства, Ющенко був отруєний 5 вересня 2004 року на дачі тодішнього першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка. З червня 2008 року і до зміни влади цього року Генпрокуратура неодноразово зазначала, що факт умисного отруєння Ющенка повністю доведено.

Проте зараз Галина Климович стверджує, що слідчі Генпрокуратури зроблять все можливе, щоб спростувати раніше доведений факт навмисного отруєння.

Читайте також:

Екс-слідчий ГПУ: Генпрокуратура спробує довести, що отруєння Ющенка не було

Заступника Азарова допитали у справі отруєння Ющенка

Колишня слідча у справі Ющенка заявила, що не знищувала його кров

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: