Екс-спікер Криму запевняє у відсутності доказів проти нього

Суд вирішив перенести на наступний понеділок продовження розгляду справи.

Сьогодні, 26 вересня, екс-голова Верховної Ради Криму, депутат Ради від фракції Партії регіонів Анатолій Грицeнкo заявив про відсутність документального підтвердження пред'явлених йому звинувачень у перевищенні влади.

"Я не вважаю себе винним... немає жодного офіційного паперу, який би цю провину довів", - заявив Грицeнкo під час розгляду по суті порушеної проти нього кримінальної справи в Комунарському районному суді Запоріжжя.

Звинувачення екс-спікеру зачитували близько 40 хвилин, після чого суд вирішив перенести на наступний понеділок продовження розгляду справи, а саме - допит свідків і заслуховування свідчень обвинуваченого.

Як повідомлялося, 7 вересня суд відхилив клопотання адвокатів Грицeнка про зміну для нього запобіжного заходу та про припинення кримінальної справи.

Нагадаємо, 21 січня прокуратура Криму порушила проти Гриценка справу за підозрою в незаконному вилученні 4,8 тис. га землі радгоспу "Азовський", що він нібито здійснив, будучи головою Ленінської районної державної адміністрації Криму (2001-2005).

24 січня Гриценко був затриманий. 27 січня суд обрав Гриценку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці.

14 лютого прокуратура Криму порушила проти екс-спікера справу за підозрою в незаконній передачі 3,6 га земель Ленінського лісового господарства в Криму.

Гриценко обіймав посаду голови Ради Криму двічі: з лютого 1997 по квітень 1998 року та із травня 2006 по березень 2010 року.

Читайте також:

Справу Анатолія Гриценка направлено до суду

Суд перегляне правомірність кримінальної справи проти колишнього кримського спікера

Проти екс-спікера Криму порушено ще дві кримінальні справи

Прокуратура порушила ще одну справу проти екс-спікера Гриценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: