Екс-суддя Ігор Зварич голодує вже понад 70 днів

У Зварича вкрай важкий стан здоров’я: постійно тримається високий артеріальний тиск (160х110), болі серця, хребта, голови.

72 день триває голодування екс-судді Ігоря Зварича. Як заявляв він раніше, голодування він проводить в знак протесту проти фабрикування кримінальної справи відносно нього найвищими посадовими особами України. Домагаючись дотримання прав людини в Україні Ігор Зварич, відмовився в тюремній камері повністю від їжі, свіжого повітря, медикаментів.

Як повідомила прес-секретар групи адвокатів Ігоря Зварича Тетяна Турчина, на сьогодні у Зварича вкрай важкий стан здоров’я, що підтверджується вже третьою медкомісією тільки за березень 2010 року. Постійно тримається високий артеріальний тиск (160х110), болі серця, хребта, голови. Все це ускладнюється загальною слабістю та виснаженістю організму.

"В такому стані, в холодній та сирій тюремній камері Зварича знайомлять з справою. При ознайомленні присутні щодня 2 слідчі ГПУ, оперативні працівники СІЗО, а процес знімається на камеру", – зазначила Турчина.

Читайте також:

Екс-суддю Зварича будуть силоміць годувати в СІЗО

Екс-суддя Зварич оголосив голодування і готовий померти

Суддя-хабарник Зварич сидітиме в СІЗО до Дня Перемоги

Екс-суддя Зварич вимагає не обзивати його хабарником

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: