Екс-суддя Зварич особисто хоче повернути Ющенку свою нагороду

Зварич звинувачує Ющенка в обмані, закликає його піти у відставку і обіцяє при зустрічі віддати нагороду, отриману колись із рук президента.

Колишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, проти якого порушено кримінальну справу за підозрою в хабарництві, вирішив відмовитися від звання заслуженого юриста України.

Про це мовиться у зверненні  Зварича до президента Віктора Ющенка. Він обіцяє повернути нагороду президенту при особистій зустрічі.

Також, екс-суддя стверджує, що кримінальна справа проти нього була порушена через те, що він відмовився виконувати вказівки представників партії Наша України, яку в той час очолювало Ющенко.

"Так, я відмовився виконувати вказівки представників очолюваної Вами політичної сили Наша Україна і повертати бізнесменам-спонсорам борги Нашої України за вкладені ними засоби в НУ на виборах у Верховну Раду восени 2007 року", - вважає Зварич.

"Борги повинні були повертатися у вигляді рішень суду про закріплення землі біля великих міст і в курортній місцевості 8 областей України", - сказано в зверненні.

Зварич також стверджує, що Ющенко багато раз називав його злочинцем, тим самим порушуючи презумпцію невинності. "Після таких незаконних дій Ви, пане президенте, як політик повинні подати у відставку", - сказано в зверненні.

Нагадаємо, звання Заслужений юрист України Ющенко надав Зваричу в жовтні 2007 року.

Раніше, 19 серпня екс-суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич подав два позови проти президента України Віктора Ющенка. Зварич заявив, що порушена проти нього справа є політичним замовленням, в якому зацікавлений Віктор Ющенко.

Генпрокуратура розслідує 5 кримінальних справ у зв'язку з хабарництвом відносно Зварича. Співробітники Служби безпеки України затримали Зварича 9 березня в Львові.

Читайте також:

Суддя-хабарник Зварич подав у суд на Ющенка

Екс-суддя Зварич судиться з газетою, яка назвала його посівальником

Суддя-хабарник Зварич звинувачує керівників держави у махінаціях

Суддя-хабарник Зварич здав слідству київських спільників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: