Екс-суддя Зварич поскаржився на Ющенка генсеку Ради Європи

Одіозний львівський екс-суддя поскаржився на українського президента генсеку Ради Європи.

Екс-голова Львівського апеляційного суду Ігор Зварич звернувся про захист власних прав до генерального секретаря Ради Європи, Міжнародних правозахисних організацій та послів іноземних держав, які перебувають в державі Україна.

"ПрошуВашого захисту та реагування на протиправні дії найвищих посадових осіб держави Україна, якими мене вмисно позбавлено можливості захистити своє життя, права, свободи, як і, рівно, членів моєї сім’ї. По відношенню до мене, І.Зварича, президент України В.Ющенко, очолюючи стійку групу названих мною найвищих посадових осіб, умисно знехтував разом з ними основним правом, наданим мені ст. 62 Конституції України – презумпцією невинуватості", - йдеться у заяві Ігоря Зварича.

У своєму зверненні Ігор Зварич також звертає увагу міжнародних правозахисників на те, що він подав більше 60-ти заяв в суди держави Україна до цих посадових осіб України в яких просив визнати їх дії незаконними та про захист честі і гідності.

"Більшість цих заяв є заблокованими у Львівському слідчому ізоляторі і не скеровані з липня 2009 року в суди! Мої заяви не потрапляють в суди тому, що виконуються вказівки президента України В.Ющенка та працівників правоохоронних органів України. Ті ж заяви, які дійшли до суду, судді бояться слухати! Бояться за те, щоб їх не позбавили роботи!", - переконаний екс-суддя.

"В зв’язку з безпрецедентним силовим тиском найвищих посадових осіб держави Україна на органи слідства та суди, брутальною підміною судових органів виступами у всіх засобах масової інформації України про доведеність моєї вини у кримінальному правопорушенні, задовго до закінчення досудового слідства та розгляду справи в суді, умисним позбавлення мене реальної можливості ефективно захищатись від обвинувачення в сучасній Україні, я, Ігор Зварич, вимушений звернутись за захистом свого життя, своїх прав членів моєї сім’ї до Вас, пане Генеральний Секретар Ради Європи, до послів іноземних держав, акредитованих в Україні, до Міжнародних правозахисних організацій. Прошу Вас, пані та панове, вжити дієвих заходів міжнародного товариства, правозахисних організацій з метою припинення їх протиправних дій та захисту прав людини", - додає Ігор Зварич .

Нагадаємо, раніше  Зварич оприлюднив звернення до суддів України, в якому він просить їх об’єктивно розглянути свої чисельні позови. Його звернення викликане "стурбованістю про те, як слухаються судами подані мною заяви, а вірніше, як вони не слухаються". "Судді – не бійтеся, розправте плечі, підніміть голови, почуйте народ України", – йдеться у зверненні.

Читайте також:

Екс-суддя Зварич програв суд львівській газеті

Екс-суддя Зварич назвав себе народом України

Проти судді Зварича назбирали доказів лише на 150 тисяч доларів

Екс-суддя Зварич вимагає не обзивати його хабарником

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: