Екс-суддя Зварич вимагає відвезти його до Києва та відпустити

Прокуратура збирається продовжити термін утримання Ігоря Зварича під вартою ще на 9 місяців, а сам екс-суддя рветься на волю.

Апеляційний суд Києва залишив без розгляду подання старшого слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури про продовження на 9 місяців утримання під вартою колишнього судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича, який звинувачується у хабарництві в особливо великих розмірах.

Головуючий на засіданні суддя Станіслав Кравченко ухвалив таке рішення у зв’язку з тим, що подання Генпрокуратури на продовження утримання Зварича під вартою не було оформлено у відповідності до кримінально-процесуального законодавства. Цей документ не був підписаний слідчим.

За словами представника ГПУ, це суто технічна помилка, а слідчий, який повинен був поставити підпис під поданням, зараз перебуває у відрядженні у Львові. Відтак, після підготовки нового подання судове засідання за цим питанням буде проведене наступного тижня.

У свою чергу, адвокат Зварича Руслана Юхименко назвала неналежну підготовку представників Генпрокуратури у такій важливій і резонансній справі службовою недбалістю. Вона також оприлюднила клопотання свого підзахисного до суду.

В цьому клопотанні Зварич просить доставити його на судове засідання із львівського слідчого ізолятора до Києва, щоб він мав можливість особисто пояснити судді свою позицію про недоцільність його подальшого утримання під вартою.

"Прошу вас надати мені можливість хоча б раз брати безпосередню участь при вирішенні подання прокуратури, вислухати мене і надати мені можливість особисто пояснити недоцільність утримання мене під вартою. Адже вже більше двох місяців зі мною жодних слідчих дій не проводиться", - йдеться у клопотанні Зварича.

Нагадаємо, нещодавно Ігор Зварич звернувся з відкритим листом до уповноваженого Верховної ради з прав людини Ніни Карпачової. Там він заявив, що на нього чинять постійний тис і порушують його права. Зокрема, Зварич обурився тим, що йому погрожують вбивством.

Крім того, Зварич судиться з газетою "Високий замок" через кілька публікацій про себе, які він вважає неправдивими.

Кримінальну справу проти на той час голови Апеляційного адміністративного суду Львова Ігоря Зварича за фактом хабарництва в особливо великих розмірах Генпрокуратура порушила наприкінці 2008 року.

Під час обшуків за місцем роботи та проживання голови суду і шести суддів Львівського апеляційного адмінсуду працівники СБУ та Генпрокуратури вилучили 1 мільйон доларів та 2 мільйони гривень.9 березня Ігоря Зварича було затримано у Львові.

Читайте також:

Суддя-хабарник Зварич: мої права порушуються на очах усієї України

Екс-суддя Зварич судиться з газетою, яка назвала його посівальником

Екс-суддя Зварич очолював цілу банду

Екс-суддя Зварич рветься на волю

ВідеоЗварич вимагає його відпустити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: